" />
USD
3,6726
EURO
4,3156
ALTIN
151,7337

BAŞKAN SAKA, İBRAHİMCE MAHALLESİ’NE EL ATTI

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İbrahimce Mahallesi’nde ve Edremit şehir mezarlığı etrafında parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Ekiplerin çalışmasını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’in her yerine dokunmaya başladık. Gelişmekte olan mahallelerimize desteğimizi sürdüreceğiz” dedi. Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde çalışmalara hız verildi. İlçede son olarak çalışmaların devam […]

BAŞKAN SAKA, İBRAHİMCE MAHALLESİ’NE EL ATTI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri İbrahimce Mahallesi’nde ve Edremit şehir mezarlığı etrafında parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Ekiplerin çalışmasını yerinde inceleyen Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’in her yerine dokunmaya başladık. Gelişmekte olan mahallelerimize desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde çalışmalara hız verildi. İlçede son olarak çalışmaların devam ettiği Darsofa Mahallesi, Akçeşme Caddesi’nde parke taşı döşeme çalışmaları tamamlandı. Bununla birlikte hemen İbrahimce Mahallesi’nde bozuk olan yolların yenilenmesi için Fen İşleri ekipleri çalışmalara başladı. Yaklaşık 8000 metrekare kilitli parke taş, bordür, yağmur oluğu ve prizma kaldırım taşının döşendiği İbrahimce Mahallesi Kocaseyit ve Mezarlık Caddesi’nde yenilenen yol hava koşullarının uygun şekilde devam etmesiyle kısa süre içerisinde tamamlanacak. Bölgede taş döşeme çalışmalarının yanı sıra altyapı iyileştirme çalışmaları da yapılıyor. İbrahimce Mahallesi’nde devam eden çalışmaları yerinde takip eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ekiplerden bilgi aldı. Edremit’te sorunları çözmek için yola çıktıklarını kaydeden Başkan Kamil Saka, “İbrahimce Mahallesi gibi uzun yıllardır hizmetten uzak kalmış mahallelerimiz hakkında projelerimizi hayata geçiriyoruz. Sırasıyla ilçemizin sorunlarını ortadan kaldıracağız. Artık Edremit’in her yerine dokunmaya başladık. Gelişmekte olan mahallelerimize desteğimizi sürdüreceğiz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.