" />
USD
3,7059
EURO
4,3632
ALTIN
152,8173

BURHANİYE’DE OKULLARA BELEDİYE GÜZELLİĞİ

Burhaniye ilçesinde, yol ve park yapım çalışmalarına ağırlık veren belediye, okullara da sahip çıktı. Özellikle kırsal mahallelerdeki okullarda tamirat ve boya çalışması yapan belediye ekipleri takdir topladı. İlçeye bağlı kırsal mahallelerdeki okullarda başlatılan boya badana çalışmaları devam ederken, Dutluca İlkokulunun boyanmasınada başlandı. Muhtar Hüseyin Yılmaz’ın başvurusunu değerlendiren Belediye Başkanı Necdet Uysal, 2 derslikli okulda boya […]

BURHANİYE’DE OKULLARA BELEDİYE GÜZELLİĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye ilçesinde, yol ve park yapım çalışmalarına ağırlık veren belediye, okullara da sahip çıktı. Özellikle kırsal mahallelerdeki okullarda tamirat ve boya çalışması yapan belediye ekipleri takdir topladı.
İlçeye bağlı kırsal mahallelerdeki okullarda başlatılan boya badana çalışmaları devam ederken, Dutluca İlkokulunun boyanmasınada başlandı. Muhtar Hüseyin Yılmaz’ın başvurusunu değerlendiren Belediye Başkanı Necdet Uysal, 2 derslikli okulda boya badana çalışması başlattı. Geçtiğimiz günlerde, öğretmen, muhtar ve veliler tarafından başlatılan dış boya çalışması tamamlanan okulda, iç boyalarıda belediye ekipleri üstlendi. Belediye boyacısı Nazif Toy tarafından yapılan çalışma sonucu okul güzelleşirken, öğretmen Erhan Tuna ve Muhtar Hüseyin Yılmaz, Belediye Başkanı Necdet Uysal ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Güner Bahadır’a teşekkür etti. Okulun dış cephesini boyadıklarını anlatan Dutluca Muhtarı Hüseyin Yılmaz,” Okulumuzun iç cephe boyasının yapılması için Başkanımız Necdet Uysal’a başvurdum. O da, bir görevli gönderdi. Okulumuz pırıl pırıl oldu. Öğrencilerimize huzurlu bir eğitim yuvası kazandırmak için çalışıyoruz. Başkan Necdet Uysal’a teşekkür ediyorum” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.