" />
USD
3,6767
EURO
4,3289
ALTIN
151,4141

EDREMİT CHP’DE GÖREV DEĞİŞİMİ

  CHP Edremit ilçe örgütünde görev devir teslimi gerçekleştirildi ve CHP Edremit İlçe Başkanlığı Av. Yusuf Sel’e telsim edildi. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Kongrede ilçe başkanlığı için yarışan Nabi Gündüz’ünde katıldığı devir teslim törenine partililer yoğun ilgi gösterdi. Enver Enligün’den görevi devralan Yusuf Sel yaptığı konuşmada eski yönetim kuruluna partiyi bu günlere getirdikleri […]

EDREMİT CHP’DE GÖREV DEĞİŞİMİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

CHP Edremit ilçe örgütünde görev devir teslimi gerçekleştirildi ve CHP Edremit İlçe Başkanlığı Av. Yusuf Sel’e telsim edildi.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka ve Kongrede ilçe başkanlığı için yarışan Nabi Gündüz’ünde katıldığı devir teslim törenine partililer yoğun ilgi gösterdi.

Enver Enligün’den görevi devralan Yusuf Sel yaptığı konuşmada eski yönetim kuruluna partiyi bu günlere getirdikleri için teşekkür etti. Sel konuşmasında; 2012 yılından bugüne kadar ülkede yaşanan siyasi ortam nedeni ile ilçe kongresi yapılamadığını, bir sonraki kongrenin normal süresinde yapılmasını dilediğini, Demokrasinin bazıları için araç olduğunu, kendilerinin demokrasi ilkelerini benimsediğini söyledi.

Konuşmaların ardından tebriklere geçildi. Yusuf Sel’i ilk kutlayan kongredeki rakibi Nabi Gündüz oldu. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da yeni yönetim kuruluna başarılar dileyerek partiye hayırlı olmasını temenni ettiğini söyleyerek Yusuf Seli kutladı.

CHP Edremit İlçe Örgütü’nün kendi aralarında henüz bir görev dağılımı yapmadığı, yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında görev dağılımının belirlenerek kamuoyuna açıklanacağı öğrenildi.

Av. Yusuf Sel başkanlığındaki Edremit CHP İlçe Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

Asil yönetim kurulu üyeleri; Fevziye Seçil Altın, Mehmet Başaran, Şerafettin Başkaya, Özge Çevik, M. Ömer Enver Enligül, Muammer Eryılmaz, Muharrem Ertaş, Selma Eskiünürlü, Cemile Gutay, Cemil Karabıyık, Çoşkun Kesici, İsmail Macan, Sadi Öz, Hasan Güçlü Sakallı, Necmiye Simliova, Muammer Temiz.

 

İlçe yönetim kurulu yedek üyeleri: Güven Babaoğlu, Yusuf Bayhan, İsa Çetin, Ceyhun Çırak, Mehmet Ali Deniz, Mustafa Furtuna, Kıvanç Kafkasyalı, Beyhan Keskin, Emre Oğul, Türkan Özdemir, Hasan Sekmen, Şakir Öztürk, Halil Taşkara, Şaban Cezmi Taylan, Şenol Yılmaz, Ali Murat Yavuz.

 

 

Haber: Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.