SOĞUK HEYKELLERDEN SICAK TANITIM

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SOĞUK HEYKELLERDEN SICAK TANITIM

Edremit’in tanıtımının yapıldığı İzmir Travel Turkey Turizm Fuarında soğuk heykeller sıcak ilgi gördü.
Edremit Kaymakamlığı, Edremit Belediyesi, Edremit Ticaret Odası ve Turizmcilerin ortaklaşa katıldığı fuarda ilçenin değerlerinin tanıtımı yapılıyor. Fuarın ikinci gününde binlerce tatilciye ve turizm profesyonelinin ziyaret ettiği Edremit Standı büyük ilgi görüyor. Edremit Standının tanıtım faaliyetleri arasında yer alan soğuk heykellerde büyük ilgi görüyor. Fuarın ikinci günü Aeneas, Afrodit, Helen&Paris, Zeytin toplayan kadın ile Edremit Efe’leri standları ziyaret ederek hem katılımcılar hem de vatandaşlarla bol bol fotoğraf çektirip Edremit ile ilgili bilgiler verdiler. Soğuk heykellerin bu tanıtım faaliyeti fuarda sıcak bir hava estirdi.
Edremit Standı Antandors Antik Kenti ile ön plana çıkarken, termal, zeytin ve zeytinyağı, Kazdağları gibi turizm değerleri ile de fuarın ilgi çeken stantları arasında yer alıyor. Kuzey Ege’nin 12 ay sürdürülebilir turizmi hedefleyen Edremit ilçesi tanıtım ve pazar genişletme faaliyetlerini aralıksız devam ettiriyor. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.