YENİ PARK ALANLARI OLUŞTURULMAYA DEVAM EDİLİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

YENİ PARK ALANLARI OLUŞTURULMAYA DEVAM EDİLİYOR

Burhaniye Belediyesi daha yeşil bir Burhaniye için çalışmalarına devam ediyor. 1 yılda yaklaşık 46 bin metre kare park ve yeşil alanı Burhaniye için yeniden düzenleyen Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü Burhaniye’nin değişik mahallelerinde park alanları oluşturmaya devam ediyor.
Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal tarafından verilen talimatlar sunucunda Burhaniye’nin mahallelerinde park yapımına müsait ve ihtiyaç duyulan alanlarda yapılan parklar spor ve sosyal alanların canlanmasını sağlıyor. Hem çocukların hem yetişkinlerin spor ve sosyal yaşantısını hareketlendiren parklar ferah alanlar oluşturuluyor. Şehir genelinde ihtiyaç önceliğine göre belirli bir plan dâhilinde park yapım çalışmalarını sürdüren Burhaniye Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü çocukların sağlıklı bir şekilde oyun oynayabilecekleri çocuk oyun gruplarının yanı sıra yetişkinler için de fitness aletleri ve oturma alanları yapılıyor.
Son olarak 4 mahallede yapılan yeni park alanları yanı sıra eskimiş olan oyun grupları ve fitness gruplarının yenilenmesi yapılıyor. Ören Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Öğretmenler Mahallesi ve Hürriyet Mahallesinde yapılan ve tamir gerektiren parklar hızla yapılarak halka hizmet sunmak için hazırlanıyor.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.