C.M.Sanayispor, aldığı maçı verdi 1-1

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

C.M.Sanayispor, aldığı maçı verdi 1-1

 

Balıkesir Süper Amatör Lig maçında karşı karşıya gelen Cumhuriyet Mahallesi Sanayispor ve Eti Spor puanları paylaştı.  İlk yarış. Dakikada oluşan penaltıyı C.M.Sanayispor kalecisi İlke kullandı. Penaltıyı gole çeviren kaleci İlke takımı  1-0 öne geçirdi. Karşılaşmanın ilk yarısı kaleci İlke’nin penaltıdan attığı golle ev sahibi ekibin 1-0 üstünlüğü ile kapandı.

İkinci yarıda ise en az bir beraberlik için C.M.Sanayispor kalesine zaman zaman yüklenen Etispor aradığı golü 73. Dakikada buldu. Orta alandan aldığı topla C.M.Sanayispor ceza alanına kadar inen Uğur, kaleci İlke’nin de hatasından faydalanarak aşırtma vuruşla takımına beraberliği getiren golü kaydetti. Karşılaşmada başka gol olmayınca her iki takımda 1 puanı hanelerine yazdırdı.

 

Hakemler: İlker Meral (***)-Mutlu Çiğdem(***), Kazım Küçüker(***)

C.M.Sanayispor: İlke(*)-Güven (***), Fatih (**), İbrahim(**), Ali (**)(Oğuuzhan(**), Habil(**), Deniz(**)(Ozan(**), Emre(**), Cebrail(**), Nuri(**), Emre(***).

Etispor: Vural (**)- Semih(**), Soner(*)(Aytuğ(*), Çağın(**), Sinan(**), Uğur(**), Ahmet(**), Samet(***), İbrahim(**), Ercan(**)(Gökan(**).

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.