Temizliği ile örnek Karesi

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Temizliği ile örnek Karesi

Bir yandan üst yapı çalışmalarını sürdüren Karesi Belediyesi, diğer yandan da ilçede hummalı bir temizlik çalışması yürütüyor.

Karesi Belediyesi ekipleri ilçenin dört bir yanında çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Asfalt, kilit parke, yol iyileştirme gibi üst yapı çalışmalarıyla ilçeyi kışa hazırlayan Karesi ekipleri, bir yandan da ‘temiz bir Karesi’ için çalışıyor. Sabaha karşı sokakları ve çeşmeleri sıcak su ve deterjanla yıkayan belediye ekipleri son olarak Adnan Menderes Mahallesi, Paşaalanı Mahallesi, Milli Kuvvetler Caddesi ve çarşı merkezde temizlik yaptı. Mini süpürge ile Milli Kuvvetler Caddesi’ni temizleyen ekipler, Adnan Menderes Mahallesi’nde de yabani ot biçme, sokak süpürme çalışmaları yaptı. Paşaalanı Mahallesi’nde ise yabani ot biçme işlemini yürüten Karesi ekipleri ayrıca ilçe merkezindeki çöp kovalarının da temizliğini yaptı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.