EDREMİT’TE IPARD 2 PROJESİ TANITILDI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

 EDREMİT’TE IPARD 2 PROJESİ TANITILDI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Balıkesir İl Koordinatörlüğü tarafından, Balıkesir’in Edremit ilçesinde IPARD 2 projesinin tanıtımı yapıldı.
TKDK Balıkesir İl Koordinatörlüğü tarafından, Edremit Ticaret Odası üyeleri ve ilçedeki ilgili şahıslara yönelik, “IPARD 2” projesi ve hibe desteklerinin anlatıldığı toplantı gerçekleştirildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Edremit İlçe Müdürlüğü’nün de desteklediği toplantıya, İlçe Müdürü Hüseyin Acar, TKDK Balıkesir İl Koordinatörü Mehmet Zahid Döğdü ve TKDK yetkilileri de katıldı. Toplantıda turizm, tarımsal ve kırsal kalkınmanın ekonomik etkileri ve kurum tarafından üreticiye sağlanacak avantajlar hakkında bilgiler aktarıldı. Uzmanlar, katılımcılara slayt gösterim yardımıyla sunumlar yaptı ve IPARD 2 projesinin getirileri anlatıldı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.