" />
USD
3,6780
EURO
4,3430
ALTIN
151,1418

 EDREMİT’TE IPARD 2 PROJESİ TANITILDI

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Balıkesir İl Koordinatörlüğü tarafından, Balıkesir’in Edremit ilçesinde IPARD 2 projesinin tanıtımı yapıldı. TKDK Balıkesir İl Koordinatörlüğü tarafından, Edremit Ticaret Odası üyeleri ve ilçedeki ilgili şahıslara yönelik, “IPARD 2” projesi ve hibe desteklerinin anlatıldığı toplantı gerçekleştirildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Edremit İlçe Müdürlüğü’nün de desteklediği toplantıya, İlçe Müdürü Hüseyin […]

 EDREMİT’TE IPARD 2 PROJESİ TANITILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu (TKDK) Balıkesir İl Koordinatörlüğü tarafından, Balıkesir’in Edremit ilçesinde IPARD 2 projesinin tanıtımı yapıldı.
TKDK Balıkesir İl Koordinatörlüğü tarafından, Edremit Ticaret Odası üyeleri ve ilçedeki ilgili şahıslara yönelik, “IPARD 2” projesi ve hibe desteklerinin anlatıldığı toplantı gerçekleştirildi. Gıda Tarım ve Hayvancılık Edremit İlçe Müdürlüğü’nün de desteklediği toplantıya, İlçe Müdürü Hüseyin Acar, TKDK Balıkesir İl Koordinatörü Mehmet Zahid Döğdü ve TKDK yetkilileri de katıldı. Toplantıda turizm, tarımsal ve kırsal kalkınmanın ekonomik etkileri ve kurum tarafından üreticiye sağlanacak avantajlar hakkında bilgiler aktarıldı. Uzmanlar, katılımcılara slayt gösterim yardımıyla sunumlar yaptı ve IPARD 2 projesinin getirileri anlatıldı. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.