" />
USD
3,6884
EURO
4,3427
ALTIN
151,3534

İBRAHİMCE MAHALLESİ’NİN 21 YILDIR ÇÖZÜLMEYEN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR

  Edremit Belediyesi tarafından İbrahimce Mahallesi’nde yıllardır yaşanan altyapı ve üst yapı sorunları ortadan kaldırılıyor. İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çanaklı, mahallesinde 21 yıldır yaşanan sorunların ortadan kaldırılmaya başlandığını belirterek Başkan Kamil Saka ve belediye yetkililerine teşekkür etti. Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, İbrahimce Mahallesi’nde yürütülen çalışmalara hız verildi. Edremit ilçe kabristanlığının etrafında […]

İBRAHİMCE MAHALLESİ’NİN 21 YILDIR ÇÖZÜLMEYEN SORUNLARI ÇÖZÜLÜYOR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi tarafından İbrahimce Mahallesi’nde yıllardır yaşanan altyapı ve üst yapı sorunları ortadan kaldırılıyor. İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çanaklı, mahallesinde 21 yıldır yaşanan sorunların ortadan kaldırılmaya başlandığını belirterek Başkan Kamil Saka ve belediye yetkililerine teşekkür etti.

Edremit Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, İbrahimce Mahallesi’nde yürütülen çalışmalara hız verildi. Edremit ilçe kabristanlığının etrafında ve Mezarlık Caddesi’nde ki düzenlemelerin tamamlanmasının ardından zaman kaybetmeden Kocaseyit Caddesi’nde çalışmalara başlandı. Kocaseyit Caddesi ve bağlantılı sokaklarında öncelikle altyapı iyileştirme çalışmaları yapılacak.  Ardından üst yapıda 6 bin metrekare prizma taşı, yağmur oluğu, kilit parke taşı, bordür döşenerek bozuk yollar ortadan kaldırılacak. Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren İbrahimce Mahallesi Muhtarı Hüseyin Çanaklı, “21 yıldır mahallemize yatırım yapılmıyordu. Bozuk yolların getirdiği sorunlarla sürekli karşı karşıya kalmaktan usanmıştık. El değmeyen mahallemizin sokakları yeni baştan düzenlendiği için mahalle sakinleri bu durumdan çok memnun. 21 yıldır biriken sorunlarımızı çözmek için gayretle çalışan Başkanımız Kamil Saka’ya ve belediye ekiplerine mahallem adına, yapılan kalıcı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum” dedi. Alt yapı iyileştirme çalışmaları ve taş döşemeleriyle birlikte yenilenen yol çalışmaları 2016 yılında da devam edecek. Adım adım her mahallede çalışmaların devam ettiğini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Edremit’te hiçbir Mahalle ötelenmeyecek veya hizmetten uzak kalmayacak. Göreve geldiğimiz günden beri bunu ilke edindik ve bu doğrultuda ilçemizin öncelikli sorunlarından başlayarak her noktasına hizmeti ulaştırabilmek için mücadele ediyoruz. Yıllardır çözülmeyen sorunları çözmek için çıktığımız bu yolda Edremit’in her yerinde ve özellikle gelişmekte olan mahallelerimizde çalışmalarımız 2016 yılında da devam edecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.