EDREMİT BELEDİYESİ’NDE DURMAK YOK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE DURMAK YOK

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından ilçenin dört bir yanında çalışmalar devam ediyor. Bu çalışmalar kapsamında Güre Mahallesi’nde ki Yılmaz Akpınar Caddesi’nde ki yeniden düzenleme çalışmaları hızlı bir şekilde ilerliyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından ilçenin değişik yerlerinde Fen İşleri Müdürlüğü tarafından yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Ekipler tarafından ilçe merkezindeki İstasyon Caddesi, İbrahimce Mahallesi’nde Kocaseyit Caddesi, Zeytinli Mahallesi’nde altyapı iyileştirme çalışmaları, Güre Mahallesi’nde Yılmaz Akpınar Caddesi’nin yeniden düzenleme çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Güre Mahallesi’nde Melek Hanım ve Yeni Mahalle mevkii arasında bulunan ve toplu taşıma araçlarının da yoğun olarak kullandığı Yılmaz Akpınar Caddesi’nde alt yapı düzenlemeleri, yağmur suyu hatları, kaldırım düzenlemeleri, parke taş kaplamaları ile baştan sona yenileniyor. Hızla sona yaklaşan Yılmaz Akpınar Caddesi’nde ki çalışmaların tamamlanmasından sonra bağlantılı Yunus Emre Caddesi’nde devam edecek. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, çalışmaları sık sık yerinde inceleyerek ekiplerden bilgi alıyor. Çağdaş ve modern bir kent hedefi doğrultusunda ilçenin farklı noktalarında ekiplerin çalıştığını kaydeden Başkan Saka,  “Yaşanan sorunları sırası ile ortadan kaldırıyoruz. Yeniden düzenlediğimiz caddelerde öncelikle yağmur suyu hatlarını kontrol edip, yetersiz olanlara ilave hatlar ekliyoruz. Parke taş döşemeleri, kaldırım ve peyzaj düzenlemeleri ile üst yapısını da modern bir görünüme kavuşturuyoruz” dedi. Başkan Kamil Saka, cadde ve sokak düzenlemelerinin 2016 yılında da ara vermeden belirlenen programa göre devam edeceğini söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.