SAKA’YA ÖPÜCÜKLÜ DAVETİYE

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

SAKA’YA ÖPÜCÜKLÜ DAVETİYE

Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu tarafından Edremit Belediyesi’nin katkısı ile öğrencilere yönelik olarak gerçekleştirilen “İlk Adım Fotoğraf Atölyesi” çalışmasına katılan öğrenciler Belediye Başkanı Kamil Saka’ya teşekkür ederek sergilerine davet ettiler.

Edremit’te eğitim ve öğretim veren Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu Aile Birliği tarafından Edremit Belediyesi’nin katkıları ile İlk Adım Fotoğraf Atölyesi tarafından öğrencilere yönelik olarak fotoğraf kursu düzenlendi. Kursa katılan öğrenciler eğitimin ardından Körfez’i dolaşarak uygulamalı olarak fotoğraf çekimi gerçekleştirdiler. Okul Aile Birliği Başkan Yardımcısı Cansu Osemen, yönetim kurulu üyesi Nilgül Kostak Çipe, fotoğraf sanatçısı Haşmet Demirbil ve fotoğraf eğitimine katılan öğrencilerden Berna Osemen ve Begüm Çipe Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Önümüzde hafta açılacak olan sergilerine davet eden öğrenciler Berna Osemen ve Begüm Çipe, Başkan Saka’yı yanağından öperek teşekkür ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Aydınlık yarınlarımızın geleceği olan çocuklarımızın eğitimi için belediye olarak her türlü katkı sağlamaya çalışıyoruz. Normal eğitim ve öğretimlerinin yanı sıra sosyal aktiviteleri içinde olmalarından mutluluk duyuyoruz” dedi. Başkan Saka, öğrencilere derslerinde çok çalışmaları konusunda nasihatlerde bulunarak, “Kendisine hedef koyup derslerine iyi çalışanlar, hayatın diğer alanlarında da başarıya daha kolay ulaşabilirler. Sizlerde sosyal etkinliklere katılırken derslerinize çalışmayı kesinlikle ihmal etmeyin” dedi.  Öğrencilerde Başkan Saka’ya derslerine çok iyi çalışıp karnelerinde takdirname getirme sözü verdiler.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.