" />
USD
3,6780
EURO
4,3434
ALTIN
151,2350

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN GENÇER’E ZİYARET.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in dün çok sevimli misafirleri vardı. Başkan Gençer’i makamında ziyaret eden minikler başkan amcalarına okullarının kendi yaptıkları maketini armağan ettiler. Özel Ayşecik Anaokulunun minik öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret etti. Öğretmenleri ile birlikte gelen minikleri kapıda karşılayan belediye başkanı Rahmi Gençer, çocuklarla tek tek ilgilenerek […]

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN GENÇER’E ZİYARET.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in dün çok sevimli misafirleri vardı. Başkan Gençer’i makamında ziyaret eden minikler başkan amcalarına okullarının kendi yaptıkları maketini armağan ettiler. Özel Ayşecik Anaokulunun minik öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret etti.

Öğretmenleri ile birlikte gelen minikleri kapıda karşılayan belediye başkanı Rahmi Gençer, çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti.

Geleceğin teminatı olan çocukların eğitimlerinin erken yaşta başlamasının gerektiğini kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı bu konuda özellikle anaokullarına büyük görev düştüğünü söyledi.

“Ağaç yaş iken eğilir” sözünün tam karşılığının anaokullarında verilen eğitimler olduğuna da işaret eden Gençer, çocukların her şeyi daha kolay öğrendikleri ve beyinlerine yazdıkları dönemlerin anaokullarına gittikleri yaşlar olduğunu da bildirdi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.