ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN GENÇER’E ZİYARET.

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ANAOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN BAŞKAN GENÇER’E ZİYARET.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’in dün çok sevimli misafirleri vardı. Başkan Gençer’i makamında ziyaret eden minikler başkan amcalarına okullarının kendi yaptıkları maketini armağan ettiler. Özel Ayşecik Anaokulunun minik öğrencileri sosyal sorumluluk projesi kapsamında Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer’i ziyaret etti.

Öğretmenleri ile birlikte gelen minikleri kapıda karşılayan belediye başkanı Rahmi Gençer, çocuklarla tek tek ilgilenerek onlarla sohbet etti.

Geleceğin teminatı olan çocukların eğitimlerinin erken yaşta başlamasının gerektiğini kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı bu konuda özellikle anaokullarına büyük görev düştüğünü söyledi.

“Ağaç yaş iken eğilir” sözünün tam karşılığının anaokullarında verilen eğitimler olduğuna da işaret eden Gençer, çocukların her şeyi daha kolay öğrendikleri ve beyinlerine yazdıkları dönemlerin anaokullarına gittikleri yaşlar olduğunu da bildirdi.

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.