BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLERDE BİSİKLET TURU

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLERDE BİSİKLET TURU

Burhaniye ilçesinde, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bünyesinde gerçekleştirilen tiyatro, taekwando, folklor, ebru sanatı, kağıt kaplama sanatı, futbol, basketbol, Rusça kursu, İngilizce kursu, müzik dinletisi, masa tenisi turnuvası gibi etkinliklere son olarak Fotoğraf ve Gezi Kulübünün faaliyetleride eklendi. BUBYO Fotoğraf ve Gezi Kulübü’nün düzenlediği Bisiklet Turu etkinliği, yoğun ilgi gördü.
Danışman Yrd. Doç. Dr. Sabriye Çelik Uğuz eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte okul önünden sabah saatlerinde başlayan bisiklet turu, Adyar mevkii’ne kadar denize paralel ilerleyerek 12.30 sona erdi. Burhaniye’nin Ören-Öğretmeler-İskele-Adyar arasında bisikletleri ile birlikte gezen BUBYO öğrencileri, çevreye duyarlı bir gün geçirip doğayı ve kültürü pedal çevirerek keşfetti. Etkinliklerin artarak devam edeceğini ifade eden Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. M.Oğuzhan İlban, Burhaniye ve körfezde gerçekleştirilen etkinliklerin bölgenin sosyal yaşamına olumlu katkılar sağladığını belirterek, öğrencilerin gerçekleştireceği her türlü etkinliğe bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonrada destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.