" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLERDE BİSİKLET TURU

Burhaniye ilçesinde, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bünyesinde gerçekleştirilen tiyatro, taekwando, folklor, ebru sanatı, kağıt kaplama sanatı, futbol, basketbol, Rusça kursu, İngilizce kursu, müzik dinletisi, masa tenisi turnuvası gibi etkinliklere son olarak Fotoğraf ve Gezi Kulübünün faaliyetleride eklendi. BUBYO Fotoğraf ve Gezi Kulübü’nün düzenlediği Bisiklet Turu etkinliği, yoğun ilgi gördü. Danışman Yrd. Doç. Dr. Sabriye Çelik Uğuz […]

BURHANİYE UYGULAMALI BİLİMLERDE BİSİKLET TURU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye ilçesinde, Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu bünyesinde gerçekleştirilen tiyatro, taekwando, folklor, ebru sanatı, kağıt kaplama sanatı, futbol, basketbol, Rusça kursu, İngilizce kursu, müzik dinletisi, masa tenisi turnuvası gibi etkinliklere son olarak Fotoğraf ve Gezi Kulübünün faaliyetleride eklendi. BUBYO Fotoğraf ve Gezi Kulübü’nün düzenlediği Bisiklet Turu etkinliği, yoğun ilgi gördü.
Danışman Yrd. Doç. Dr. Sabriye Çelik Uğuz eşliğinde gerçekleştirilen etkinlikte okul önünden sabah saatlerinde başlayan bisiklet turu, Adyar mevkii’ne kadar denize paralel ilerleyerek 12.30 sona erdi. Burhaniye’nin Ören-Öğretmeler-İskele-Adyar arasında bisikletleri ile birlikte gezen BUBYO öğrencileri, çevreye duyarlı bir gün geçirip doğayı ve kültürü pedal çevirerek keşfetti. Etkinliklerin artarak devam edeceğini ifade eden Yüksekokul Müdürü Doç.Dr. M.Oğuzhan İlban, Burhaniye ve körfezde gerçekleştirilen etkinliklerin bölgenin sosyal yaşamına olumlu katkılar sağladığını belirterek, öğrencilerin gerçekleştireceği her türlü etkinliğe bu güne kadar olduğu gibi bugünden sonrada destek olmaya devam edeceklerini ifade etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.