" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

CHP İÇİN YOLA ÇIKTILAR

Balıkesir CHP İl Başkan adayları Edremit’te düzenlenen toplantıda tanıtıldı.   Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde yapılan İl Başkan adayları tanıtım toplantısına İl  Başkanı Mete Erol, Edremit CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu ve çoğunluğu il delegesi olan partililer katıldı. CHP Balıkesir İl Başkanlığı’nın 27 Aralık […]

CHP İÇİN YOLA ÇIKTILAR
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Balıkesir CHP İl Başkan adayları Edremit’te düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

 

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde yapılan İl Başkan adayları tanıtım toplantısına İl  Başkanı Mete Erol, Edremit CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel, Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Eski Akçay Belediye Başkanı Cahit İnceoğlu ve çoğunluğu il delegesi olan partililer katıldı.

CHP Balıkesir İl Başkanlığı’nın 27 Aralık günü yapılacak kongresi öncesinde adaylıklarını açıklayan Ender Biçki, İrfan Barış, Mustafa Behiç İstanbulluoğlu, Erden Köybaşı ve Serkan Sarı, Edremit’e gelerek CHP İl Delegeleriyle buluştu.

Şükrü Tunar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantı, saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasıyla başladı.

Eski Edremit İlçe Başkanı Enver Enligün’ün yönetimindeki toplantıda adayların kendilerini tanıttığı ve hazırladıkları çalışma programlarını anlattığı toplantıda CHP İl Başkanı Mete Erol ve CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel konuşma yaptı. il başkan adayları

Erdem Köybaşı, Serkan Sarı, Ender Biçki, Behiç İstanbulluoğlu ve İrfan Barış kendilerini delegelere tanıtarak CHP ‘nin genelde İktidarı için Balıkesir’de CHP’yi birinci parti yapmak için projelerini anlattılar.

Konuşmaların ardından İl başkan adayları üyelerden gelen soruarı yanıtladılar.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.