Minik yüreklerde büyük sevgi

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Minik yüreklerde büyük sevgi

 

Karesi Belediyesi, verdiği desteklerle bu kez Ali Şuurili minikleri mutlu etti. Disklesi ve Çevre Eğitimi projelerine aldıkları desteklerden dolayı Başkan Yücel Yılmaz’a teşekkür eden minikler, şiir ve mektuplarını okuyup sevinçlerini başkana sarılarak gösterdi.

 

İnsana dokunan ve mutlu eden projeler üreten Karesi Belediyesi’nin işbirliği ile Ali Şuuri İlkokulu öğretmenleri, öğrencileri ve velileri Türkiye’de ilk defa ‘Disleksi Çalıştayı’ projesi yaparak farkındalık yarattı. Karesi Belediyesi’nin, ‘Okullar Hayat Oluyor’ projesi kapsamında eğitim malzemesi, ‘Çevre Eğitimi’ ve Disklesi’ projelerine destek verdiği Ali Şuuri İlkokulu öğretmenleri ve 3. sınıf öğrencileri Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ı ziyaret etti.

Karesi Belediyesi’nin projelerine destek vermesinden dolayı çok mutlu olduklarını belirten çocuklar, Başkan Yılmaz’a yazdıkları şiirleri ve mektupları okudu. Ziyarette çocuklarla yakından ilgilenen Başkan Yılmaz, yapılan çalışmaların dönüşlerinin özellikle çocuklardan gelmesinden çok mutlu olduğunu söyledi. ‘Okullar Hayat Oluyor’ projesi ile Karesi İlçesi’nde 24 saat nefes alan okullar oluşturmaya başladıklarını ve bu projeyi de tüm okullara yansıtacaklarını vurguladı.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.