ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE SORUNLAR ORTADAN KALDIRILIYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ZEYTİNLİ MAHALLESİ’NDE SORUNLAR ORTADAN KALDIRILIYOR

Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından, Zeytinli Mahallesi’nde Kazdağı ve Barbaros Caddesi’nde 1000 milimetrelik drenaj hattı döşenerek yaşanan sorunlar ortadan kaldırılıyor.

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’nın talimatı ile özellikle altyapı ile ilgili yaşanan sorunları gidermek için ilçenin dört bir yanında ekiplerin çalışması devam ediyor. Zeytinli Mahallesi’nin Dalyan mevkiinde Kazdağı ve Barbaros Caddesi’nin birleştiği noktadan başlayarak devam eden hendek 1000 milimetrelik beton büz drenaj hattı ile kapatılıyor. Kısa sürede bitirilmesi hedeflenen çalışmaların tamamlanması ile kış aylarında yaşanabilecek olası tehlikelerinde önüne geçilmiş olacak. Yaşanan sorunları tek tek ortadan kaldırmak için mücadele ettiklerini kaydeden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “İlçemizi çağdaş ve modern bir kent haline getirebilmek için çalışıyoruz. Altyapıda yaşanan sorunlarını ortadan kaldırıp üstyapı düzenlemelerine geçiyoruz. Vatandaşlarımızın sorunsuz bir kentte yaşamaları için çalışmalarımız devam edecek” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.