EDFOD’DA TEMEL EĞİTİM SEMİNERİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDFOD’DA TEMEL EĞİTİM SEMİNERİ

 

Edremit Fotoğraf Sanatı Derneği (EDFOD) tarafından 05 Kasım-16 Aralık 2015 tarihleri arasında yedi hafta süreyle düzenlenen “2’inci Fotoğrafa Giriş Temel Eğitim Semineri” ne katılanlara sertifikaları 16 Aralık 2015 tarihinde yapılan tören ile teslim edildi.

 

EDFOD Yönetim Kurulu Başkanı ve eğitmeni Özcan Şimşek “Yedi hafta süreyle yaptığımız ve sonunda her katılımcının sertifika ile belgelendirildiği seminere talebin fazla olması yola çıktığımızda açıkladığımız kuruluş bildirgemizde yazdığımız misyonumuzu yerine getirebilmiş olmamızdan dolayı olayı bizleri sevindirdi.  Eğitimlerimize ve etkinliklerimize tüm hızla devam edeceğiz. Etkinliklerimize tüm fotoğraf severleri davet ediyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.