" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

EDREMİT TİCARET ODASI AKREDİTE OLDU

Akreditasyon çalışmalarına 2014 yılında başlayan Edremit Ticaret Odası üstün bir performans göstererek 16 Aralık 2015 Çarşamba günü Türk Loydu Denetçisi Ayşe Nur Atay tarafından gerçekleştirilen denetimi başarı ile tamamladı. 13 madde üzerinden yapılan denetimde yeterli puanı alarak “B sınıfı” akredite olan odamız,  Denetçi Ayşe Nur Atay tarafından çalışmaları konusunda tebrik edildi. Edremit Ticaret Odası Yönetim […]

EDREMİT TİCARET ODASI AKREDİTE OLDU
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Akreditasyon çalışmalarına 2014 yılında başlayan Edremit Ticaret Odası üstün bir performans göstererek 16 Aralık 2015 Çarşamba günü Türk Loydu Denetçisi Ayşe Nur Atay tarafından gerçekleştirilen denetimi başarı ile tamamladı. 13 madde üzerinden yapılan denetimde yeterli puanı alarak “B sınıfı” akredite olan odamız,  Denetçi Ayşe Nur Atay tarafından çalışmaları konusunda tebrik edildi. Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu ve personelleri ise başarının haklı gururunu yaşadılar.

Denetim sonrası açıklama yapan Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Salon: “Akreditasyon çalışmaları kapsamında yoğun çaba sarf eden akreditasyon izleme komitesine, personellerimize, yönetim kuruluna ve meclis üyelerimize teşekkürlerimi iletiyorum. Odamızın üyelerine verdiği hizmet kalitemizin artırma çalışmalarımızın sonucu olarak bugün akredite olarak kazandığımız bu başarıdan dolayı çok mutlu ve gururluyuz.

Akreditasyon bir kuruluşun verdiği hizmet kalitesinin, sürekliliğinin ve sürekli gelişme sağlayarak üye ve tüm paydaşlarına fayda temelinde katkı sağladığının tescilidir. Bu sistemin amacı odalarımız ve borsalarımız arasında kalite bilincinin yerleştirilmesi oda borsa sisteminin iş dünyası nezdinde saygınlığını ve hizmet türlerinin arttırılması hizmet kalitelerinin iyileştirilmesi, oda borsa sistemlerinin birbirine yakınlaşmasının sağlanması ve bu sayede Türk oda borsa sisteminin Avrupa oda borsa sistemine uyumunun sağlanmasıdır.

Görev ve sorumluluklarımızın artmış olduğu bilinci ile verdiğimiz hizmet kalitesini her geçen gün artırarak odamızın iş dünyası ve oda borsalar nezdindeki yerini sağlamlaştırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.