GÜRESPOR, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’Nİ KONUK EDİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GÜRESPOR, ANADOLU ÜNİVERSİTESİ’Nİ KONUK EDİYOR..

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Edremit Belediyesi Gürespor, A grubu 10. hafta karşılaşmasında Anadolu Üniversitesi’ni konuk edecek.
Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi’nde ligin 4. sırasında liderin 3 puan gerisinde yer alan Gürespor bu hafta sahasında Anadolu Üniversitesi ile mücadele edecek. Rakibi karşısında mutlak galip olmayı hedefleyen sarı lacivertli ekip, puan kayıpsız yoluna devam etmek için hazırlıklarını tamamladı. Ligin 7. sırasında bulunan Anadolu Üniversitesi ile karşılaşacak olan Edremit temsilcisi Gürespor, antrenör Derya Rıza Zeren yönetiminde disiplinli ve mücadeleci bir ruhla, yeni galibiyetlere imza atmak için maç saatini bekliyor. Edremit Belediyesi Gürespor Kulüp Başkanı Ahmet Çetin, “Bu zorlu maratonda kolay maç olmayacağını biliyoruz. Her mücadeleye bu düşünceyle hazırlanıyoruz. Takım ruhunu maça yansıtarak, başarılı bir sonuç almak istiyoruz” dedi. Edremit Belediyesi Gürespor ile Anadolu Üniversitesi arasındaki TKB1L 10. hafta karşılaşması 19 Aralık 2015 Cumartesi günü 14.00’da Güre Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.