" />
USD
3,7068
EURO
4,3625
ALTIN
152,8735

ALÇEV’DEN DAYANIŞMAYA YEMEĞİ

Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfi (ALÇEV) ilköğretim okulu Okul Aile Birliğince düzenlenen dayanışma yemeği Saruhan Otelde gerçekleştirildi.   Çok sayıda öğrenci velisi ve davetlinin katıldığı, Okul aile birlik Başkanı Hülya Kabagözoğlu tarafından orgenize edilen yemekte Alçev Kurucu Başkanı İsmail Aynur, Alçev Başkanı Mahmut Öztürk ve Okul Müdürü Mehmet Akkayalı da hazır bulundu.   Açılış Konuşması yapan […]

ALÇEV’DEN DAYANIŞMAYA YEMEĞİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altınoluk Çağdaş Eğitim Vakfi (ALÇEV) ilköğretim okulu Okul Aile Birliğince düzenlenen dayanışma yemeği Saruhan Otelde gerçekleştirildi.

 

Çok sayıda öğrenci velisi ve davetlinin katıldığı, Okul aile birlik Başkanı Hülya Kabagözoğlu tarafından orgenize edilen yemekte Alçev Kurucu Başkanı İsmail Aynur, Alçev Başkanı Mahmut Öztürk ve Okul Müdürü Mehmet Akkayalı da hazır bulundu.

 

Açılış Konuşması yapan Okul Aile Birlik Başkanı Hülya Kabagözoğlu konukları selamlayarak şöyle konuştu; “Hazreti Ali’nin “bir harf öğretenin kırk yıl kölesi oluruz” sözüyle başlıyorum. Başta Kurucu Vakıf başkanımız İsmail Aynur olmak üzere 24 kurcumuza teşekkür ediyor ölenlere rahmet diliyorum. Onlar böyle kutsal bir görevi yerine getirmemiş olsaydı böyle çağdaş, bilimsel ve Atatürkçü bir eğitim veren bir kolejimiz olmazdı. 18 yıldır yüzlerce mezun veren ve başarıdan başarıya koşan okulumuz iyi ki var ve iyi ki Alev’liyiz.

Vakıf Başkanı Mahmut Öztürk’te konuşma yapmayacağını sözü Kurucu başkan İsmail Aynur’a vereceğini söyledi.

Alçev kurucu Başkanı İsmail Aynur da yaptığı konuşmada okulun kuruluş aşamasını anlatarak; “Bu Atatürkçü okula sahip çıkalım. On dört yıl boyunca yapılan yemeklerde hep şunu istedim. Her veli bir arkadaşını bir komşusunu ikna eder ve çocuğunu okulumuza kaydettirir ise hem başarılı bir öğrenci hem de Atatürkçü bir genç yetişmiş olacak. Ege bölgesindeki yedi ili içinde okulumuz iki yıl üst üste birinci oldu. Ümit ediyorum bu senede birinci olacaktır. Çünkü gayretli bir okul yönetimimiz ve oklu aile birliğimiz var. Ben tek ricam bu okula sahip çıkmanız.”diye konuştu.

Yemekte çocuklar da ayrı bir salonda hem yemeklerini yediler hem de palyaçolar eşliğinde gönlünce eğlendiler.

 

Hüseyin EROĞLU

 

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.