" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

TÜRK KIZILAYI’NDAN” GÖRMEZDEN GELMEYİN” İNSANİ YARDIM KAMPANYASI

  Türk Kızılayı yurt çapındaki şubelerinin desteğiyle 2011 Yılı’ndan beri ” Suriye Krizi İnsani Yardım Ğperasyonu’nu başarıyla yürütüyor.Acılarla gölgelenen Suriyelilerin umutları Yardımsever vatandaşların destekleriyle aydınlanıyor. Ancak ağır kış şartları Suriyeli kardeşlerimizi bir kez daha zorlamaktadır.Türk Kızılayı da Suriye’de yaşanan insani krize ve ülkemizde kamplar dışında yaşayan Suriyelilerin durumuna kamuoyunda dikkat çekmek,farkındalığı arttırmak ve yaklaşan kış […]

TÜRK KIZILAYI’NDAN” GÖRMEZDEN GELMEYİN” İNSANİ YARDIM KAMPANYASI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Türk Kızılayı yurt çapındaki şubelerinin desteğiyle 2011 Yılı’ndan beri ” Suriye Krizi İnsani Yardım Ğperasyonu’nu başarıyla yürütüyor.Acılarla gölgelenen Suriyelilerin umutları Yardımsever vatandaşların destekleriyle aydınlanıyor.

Ancak ağır kış şartları Suriyeli kardeşlerimizi bir kez daha zorlamaktadır.Türk Kızılayı da Suriye’de yaşanan insani krize ve ülkemizde kamplar dışında yaşayan Suriyelilerin durumuna kamuoyunda dikkat çekmek,farkındalığı arttırmak ve yaklaşan kış koşullarını da dikkate alarak insani yardım operasyonuna destek sağlayabilmek amacıyla bir yardım kampanyasını hayata geçiriyor.”Görmezden Gelmeyin ” Parolasıyla başlatacağımız yardım kampanyası ile savaş mağdurlarının acil ihtiyaçlarını karşılayacak,yardımseverler ile mağdurlar arasında köprü olacağız.

Bir kez daha savaş mağduru Suriyeliler için yardım çağrısında bulunduğumuz bu kampanyanın hedefe ulaşabilmesinde şubelerimizin vereceği destek hayati önem taşımaktadır.Basın yoluyla ya da halkla ilişkiler yöntemleriyle gerçekleştirilecek tanıtım çalışmaları  ile bölgelerimizdeki yerel dinamikleri harekete geçirerek kampanyalarımızın geniş kitlelere ulaşmasını sağlayabiliriz.

Başarıyla sonuçlandırdığımız sayısız kampanyalarda olduğu gibi bu iyilik hareketini de yardımsever vatandaşlarımızla birlikte başaracağımıza inancımız sonsuzdur.Çünkü Türk Kızılayı 147 yıldır bütün dünyada iyiliğin zirvesindedir. Ayhan KURT

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.