ANNENİN ÇIĞLIĞINA SES VERİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ANNENİN ÇIĞLIĞINA SES VERİN

 

Almanya’da yaşayan ve tatillerini Edremit Akçay’da geçiren ve her fırsatta Akçaya gelen Demir ailesi 3 yıldır böbrek hastası çocukları için şifa arıyor.

 

Anne Havva Demir, oğlu 29 yaşındaki Taner Demir’in tedavi sürecinde yaşadıkları sıkıntıları dile getirdi. Hava Demir; “oğlum Taner 3 yıldır böbrek rahatsızı ve haftada üç kez diyalize giriyor. Her diyaliz sonrası vücudu bitkinleşiyor. Bu rahatsızlığın kesin tedavisi organ nakli. ailemizde oğluma böbrek verebilecek testleri uyumlu bir kişi yok. Benim gibi bu sıkıntıları yaşayan aileler de bizim gibi nakil sırası bekliyorlar. Gönüllü bağışçılar arıyoruz. Hatta başka böbrek hastası ailelerden de karşılıklı olarak birbirimizin hastalarına böbreklerimizi vererek hastalarımızı sağılığına kavuşturabiliriz.”diye konuşarak, herkesten yardım beklediklerini, kendilerine ulaşmak için kardeşi Vedat Özen’e 0 543 332 27 73 nolu telefonla ulaşabileceklerini ifade etti.

 

Seda İLDENİZ

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.