" />
USD
3,6992
EURO
4,3524
ALTIN
151,8171

BURHANİYE BELEDİYESİ İŞÇİLERİ TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİ

Burhaniye Belediyesi Disk Genel-İş sendikası temsilcileri seçildikten sonra Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret ettiler. 11 Aralık Cuma günü Burhaniye Belediyesi şantiyesinde yapılan seçimler sonucu, 105 Burhaniye Belediyesi işçisini temsil etmek üzere O. Uğur Mamuk Disk Genel-İş sendikası baş temsilcisi oldu. 2 adayın olduğu seçimlerde 101 işçi oy kullanırken adaylardan Rıfat Sarı’nın 36 oyuna […]

BURHANİYE BELEDİYESİ İŞÇİLERİ TEMSİLCİLERİNİ SEÇTİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Burhaniye Belediyesi Disk Genel-İş sendikası temsilcileri seçildikten sonra Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret ettiler.

11 Aralık Cuma günü Burhaniye Belediyesi şantiyesinde yapılan seçimler sonucu, 105 Burhaniye Belediyesi işçisini temsil etmek üzere O. Uğur Mamuk Disk Genel-İş sendikası baş temsilcisi oldu. 2 adayın olduğu seçimlerde 101 işçi oy kullanırken adaylardan Rıfat Sarı’nın 36 oyuna karşılık olarak O. Uğur Mamuk 65 oy alarak baş temsilcilik görevine geldi. Seçimlerin ardından Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal’ı makamında ziyaret eden baş temsilci ve iş yeri temsilcileri Başkan Uysal ile sohbet ettiler. İşyeri Baş Temsilcisi O. Uğur Mamuk ve iş yeri temsilcileri; Oktay Yumuş, Cabir Yeşiltaş, Selahattin Kaygısız, Oktay Temurcan, Şadiye Aslanöz, Hasan Önen, Günay Cihanlar’a yeni görevlerinde başarılar dileyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, sendikalar ile her zaman uyum içinde ve koordineli bir şekilde çalışarak Burhaniye için çalışacağız dedi. İşyeri baş temsilcisi olarak 105 işçi ve belediye yönetimi arasında köprü görevi göreceklerini belirten O. Uğur Mamuk “belediyemizin ve işçilerimizin çıkarları doğrultusunda demokratik bir ortamda görevimizi en iyi şekilde yürüteceğiz” dedi. İş yeri temsilcileri ziyaretin sonunda Belediye Başkanı Necdet Uysal ile hatıra fotoğrafı çekildiler.

Burhaniye Belediyesi iş yeri temsilcileri yedek üyeleri ise; Levent Erkap, Yıldız Erim, Mustafa Koyun, Cemal Alkan olarak belirlendi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.