PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI TOPLANTISI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

PROFESYONEL DÜĞÜN FOTOĞRAFÇILARI TOPLANTISI

Burhaniye ilçesinden Mehmet Kayalı’nın da içinde bulunduğu Profesyonel Düğün Fotoğrafçıları’nın Kuşadası toplantısı ilgi gördü. Türkiye’nin çeşitli yerlerinden 110 fotoğrafçının katıldığı toplantıda, ışık kullanımı, kadraj, gece çekimi ve mekan keşfi gibi konulara yer verildi.

Burhaniyeli fotoğrafçı Mehmet Kayalı’nın da  içinde bulunduğu Profesyonel Düğün Fotoğrafçıları, meslektaşlarına eğitim verdi. Mehmet Kayalı’nın yanı sıra Serhat Yartaşı, Ceyhun Satır, Oğuzhan Koçul, Turgay İşletoğlu ve Yavuz Altındal’ın eğitmen olarak katıldığı toplantı Aydın’ın Kuşadası ilçesinde yapılırken, Türkiye’nin değişik bölgelerinden 110 fotoğrafçı katıldı. Le Blue Otelde 4 gün devam eden seminerin  çok yararlı olduğunu anlatan Bedrana Fotoğraf Stüdyosu Sahibi Mehmet Kayalı, eğitimlerin yurdun değişik yerlerinde yapıldığını anlattı. Eğitimlerin devam edeceğini anlatan Kayalı, eğitim için daha çok deniz kenarı yerleşim yerlerinin seçildiğini açıkladı.(İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.