" />
USD
3,7099
EURO
4,3629
ALTIN
152,8582

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİNE DESTEK KONSERİ

Ayvalık Belediyesince kurulan kırsal mahallelerde yaşayanlar başta olmak üzere ilçede bir çok çocuğu sanatla tanıştıran zeytin çekirdeklerine İstanbul’da gerçekleştirilecek bir konserin geliri aktarılacağı açıklandı.   “Orkestra İstanbul” sizleri Sahne Pulcherie’de yeni yılı kutlamaya davet ediyor. 25 Aralık saat 20.30’da başlayacak konserin geliri Ayvalık’ta bulunan Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri Projesi’ne aktarılacak.Sainte Pulchérie Lisesi’nin destek verdiği bir […]

ZEYTİN ÇEKİRDEKLERİNE DESTEK KONSERİ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesince kurulan kırsal mahallelerde yaşayanlar başta olmak üzere ilçede bir çok çocuğu sanatla tanıştıran zeytin çekirdeklerine İstanbul’da gerçekleştirilecek bir konserin geliri aktarılacağı açıklandı.

 

“Orkestra İstanbul” sizleri Sahne Pulcherie’de yeni yılı kutlamaya davet ediyor. 25 Aralık saat 20.30’da başlayacak konserin geliri Ayvalık’ta bulunan Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri Projesi’ne aktarılacak.Sainte Pulchérie Lisesi’nin destek verdiği bir klasik müzik projesi olan ve üflemeli çalgılardan oluşan Orkestra İstanbul, açılışını Sahne Pulchérie’de yapıyor. Orkestra sene sonu tatili vesilesiyle barok döneme ait güzel bir seçki sunacak.Konserin açılışı ise Barok Dönem’in ünlü İtalyan bestecisi Giuseppe Torelli’nin Noel Konçertosu ile yapılacak. Seyirciler konserde ayrıca Barok dönemin duayenleri olan J.S. Bach ve Antonio Vivaldi’nin eserlerini dinleme olanağı bulacaklar.Ekip: Mehmet Yasemin, İmge Tilif, Başak Güçler, Vugar Gurbanov, Hakan Güven, Arda Güven, Asaf Öksüz, Tuana Köprülü, Berkay Olgun, Gözde Yaşar, İsmail Kaya, Onur Özkaya, İris Şentürker, Sertaç Çevikkol, Seyid Mas, Zita Kamleitner’den oluşuyor. Konser ile ilgili yapılan açıklamada “Ayvalık Belediyesi Zeytin Çekirdekleri Derneği’ne destek olmak ve geceye katılmak için bağışlarınızı bekliyoruz. Yardımlarınızı banka havalesiyle veya konser günü girişte yapabilirsiniz.” denildi.

**Bağışlarınız için;

Zeytin Çekirdekleri Derneği

Garanti Bankası Ayvalık Şubesi

Hesap No: 789/6298065

IBAN: TR93 0006 2000 7890 0006 2980 65

www.zeytincekirdekleri.org

Zeytin Çekirdekleri Derneği İletişim Numaraları;

0532 611 04 44

0532 233 15 32

0535 605 71 78

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.