BAŞKAN ERSOY, “BİRLİKTE HAREKET ETMEK BAŞARIYI GETİRİR”

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN ERSOY, “BİRLİKTE HAREKET ETMEK BAŞARIYI GETİRİR”

 

Havran Belediye Başkanı ve aynı zamanda Havran Fatih Belediye Spor Kulübü onursal başkanı Emin Ersoy, Havran Fatih Belediye Spor Yönetim Kurulu, Teknik Heyet ve Futbolcular akşam yemeğinde bir araya geldiler.

Akşam yemeğinin ev sahipliğini, Havran Fatih Belediye Spor Kulübü Başkanı’nın (Kadir’in Yeri) Lokantasında gerçekleşti. Aile ortamı havasında gerçekleştirilen akşam yemeğinde, Kulübün Onursal Başkanı Emin Ersoy, Kulüp Başkanı Kadir Gezer, Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve Futbolcular uzun uzun sohbet etti.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen akşam yemeğinde Havran Belediye Başkanı ve Kulübün Onursal Başkanı Emin Ersoy oyunculara birlik be beraberlik mesajı vererek, “Futbol güzel bir oyundur, zevk ve keyif alarak, paslaşıp yardımlaşarak, bir takım olarak oynadığınız zaman bileğinizi kolay kolay
büken olmayacaktır. Sizlerde zaman geçtikçe takım ruhunu yakalamaya başladınız. Takımın ruhunu kaybetmeyin, birlikte hareket edin. Bu sadece bir futbol takımında geçerli bir şey değildir. İş hayatında olsun aile hayatında olsun birlikte hareket etme ruhu her zaman başarıyı getirir. Son haftalarda almış olduğunuz seri galibiyetlerden dolayı da Başta Yönetim Kurulumuz ve Teknik Heyet olmak üzere tüm futbolcu kardeşlerime teşekkür ederim.” Dedi. Tüm futbolcular adına söz alan Takım Kaptanı Emre Alkurt ise, “Öncelikle bizlere sağlamış olduğunuz imkanlardan dolayı ve Bugün akşam yemeği organizasyonunda bir arada olmaktan dolayı herkese teşekkür ederim. Takımda ki arkadaşlık ve dostluk üst seviyede, hep birlikte çok çalışarak inşallah şampiyonluğa doğru yürüyeceğiz.” Dedi. Yemekten sonra oyuncular, Havran Kültür Merkezinde, Havran Belediyesi Sanat Kulübü Kocaseyit Tiyatro Ekibinin prova çalışmalarını bir süre izleyerek tiyatro oyuncularına destek verdi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.