" />
USD
3,6797
EURO
4,3341
ALTIN
151,5193

BAÜ ALTINOLUK MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET

Altınoluk Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü tarafından organize edilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Yüksekokulu öğrencileri, Öğretim Görevlisi Aykut Durgut danışmanlığında Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde bulunan Hamiyet-Ferudun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvasını ziyaret ettiler. Yuvada bulunan ve yaşları 1-12 arasında değişen 34 öğrenciye proje kapsamında toplanan çeşitli oyuncaklar, boyama ve hikaye kitapları öğrenciler tarafından hediye edildi ve […]

BAÜ ALTINOLUK MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİLERİNDEN ANLAMLI ZİYARET
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Altınoluk Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü tarafından organize edilen sosyal sorumluluk projesi kapsamında, Yüksekokulu öğrencileri, Öğretim Görevlisi Aykut Durgut danışmanlığında Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu Beldesi’nde bulunan Hamiyet-Ferudun Sözen Sevgi Evleri Çocuk Yuvasını ziyaret ettiler.
Yuvada bulunan ve yaşları 1-12 arasında değişen 34 öğrenciye proje kapsamında toplanan çeşitli oyuncaklar, boyama ve hikaye kitapları öğrenciler tarafından hediye edildi ve çocuk yuvasındaki bu öğrencilerin mutluluklarına bir nebzede olsa ortak olundu.
Yüksekokul Müdürü Doç. Dr. Selami Selvi; sosyal sorumluluk projelerinin temel amacının öğrencilere toplumsal duyarlılığı aşılamak olduğunu belirterek, böylesine güzel etkinliklerin önümüzdeki aylarda da devam edeceğine değindi. Selvi “Bu projeye katkı sağlayan değerli öğrencilerimize ve Edremit Belediyesine teşekkür ediyoruz” dedi. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.