" />
USD
3,6885
EURO
4,3441
ALTIN
151,3764

EDREMİT FOREVER LİVİNG OFİS AÇILDI

Hayatlarını değiştirmek isteyenlere yardımcı olmak üzere EDREMİT FOREVER LİVİNG OFİS açılışını gerçekleştirdik. Sağlıklı yaşamak ve yaşam kalitesini yükseltmek, günlük yaşamımızda daha enerjik olmak, iş hayatımızda yaşadığımız yorgunluk, halsizlik ve isteksizlik vs. gibi durumlarda bedensel, zihinsel rahatlık sağlamak, özellikle hastalıklara karşı vücudumuzun direncini, bağışıklık sistemini kuvvetlendirip hasta olmadan sağlıklı yaşlanmak adına; hasta iseniz ilaçlarınızı kullanarak yanında […]

EDREMİT FOREVER LİVİNG OFİS AÇILDI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Hayatlarını değiştirmek isteyenlere yardımcı olmak üzere EDREMİT FOREVER LİVİNG OFİS açılışını gerçekleştirdik.

Sağlıklı yaşamak ve yaşam kalitesini yükseltmek, günlük yaşamımızda daha enerjik olmak, iş hayatımızda yaşadığımız yorgunluk, halsizlik ve isteksizlik vs. gibi durumlarda bedensel, zihinsel rahatlık sağlamak, özellikle hastalıklara karşı vücudumuzun direncini, bağışıklık sistemini kuvvetlendirip hasta olmadan sağlıklı yaşlanmak adına; hasta iseniz ilaçlarınızı kullanarak yanında destek olarak alıp vücudunuzun bağışıklık sistemini kuvvetlendirip ilaçların yan etkilerini azaltarak ortadan kaldırarak daha hızlı ve çabuk sağlınıza kavuşmanız için; vücuttaki kimyasalların, toksinlerin, ve zararlı etkenlerin atılmasını sağlamak için, beklediğiniz hayallerinize kavuşmak ve varlık anlamında geleceğinizi garanti altına almak için; insanlara hizmet için, içi boş cüzdan hastalığından kurtarmak adına varlık anlamında hayatlarını değiştirmek isteyenlere yardımcı olmak üzere EDREMİT FOREVER LİVİNG OFİS açılışını gerçekleştirdik.

Ofis açılışımız üst Müdürlerimizden Amerika,İngiltere ve Singapur gibi bir çok ülkede eğitim almış Soring Manager Ahmet&Ayşen Gündoğdu ve Bağımsız Distribütör Manager Bayram&Gülhan Ünlü tarafından ve Forever Living Ekip arkadaşlarımız, İzmir ekibinden gelen Manager arkadaşlarımız, Hattusa Otel Proje Müdürü Selami ORAL, çeşitli kamu dairelerinde görevli arkadaşlarımız ve vatandaşlarımıza, arkadaş ve dostlarımızın katılımıyla gerçekleştirildi.

Forever Living; Aloe Vera İçecekler, Besin Destekleyicileri, Kişisel Bakım Ürünleri, Flawless Sonya Ürünleri, Kilo Kontrol Ürünleri, Cilt Bakım Ürünleri, Essential Oils (Aromatik)Yağlar sektörlerinde hizmet vermektedir.

Uluslarası patentli tüm onay belgeleri bulunan ürünlerimiz faaliyet gösterdiği 165 ülkenin ilgili bakanlıklarından da onaylıdır. Dünya genelinde 200 milyondan faza insan tarafından ürünlerimiz kullanılmakta olup 15 milyondan fazla distribütörü  bulunmaktadır.

Ürünlerimizin sağlık üzerinde 5 temel etkisi bulunmaktadır. Vücudun kendi kendine onarım sürecini destekler. Bağışıklık sistemini düzenler ve destekler. Epitel dokuda hücre yenilenmesini hızlandırır. Toksin atımını hızlandırır ve sağlar. Vücuda doğal bir enerji verir. Cildi güzelleştirir.

Aloe Vera içeriğindeki 20 Mineral, 18 Amino Asit, 12 Vitamin içeren,75’ten fazla besinsel bileşen, 200’den fazla faydalı bileşiğe sahiptir. Sağlıklı bir sindirim sistemi oluşumunu destekler. Mevcut besin tamamlayıcılarının en iyisidir. Şeker içermez. Yaban mersini ve elma suyu katkısıyla daha da tatlı bir lezzet Cildin korunmasında yararlı etkisi olan antioksidanları bol miktarda içerir. Potasyum ve Pektin kadar,A ve C vitamini içeriğiyle de dikkat çekicidir. Şeftali lezzetinin katkısı. A vitamini kaynağı. Bağışıklık sisteminin temel gereksinimi carotenoid’leri sağlar. Çocuklar için ideal. Glukosamin sülfat, condroitin sülfat, MSM gel, C vitamini ve aloe vera içerir. Kıkırdak erimelerinde eklem içi sıvılarının azalmasında problem gidericidir. EKLEMLERE ÖZGÜRLÜK SAĞLAR!

Aloe Vera’nın ömrü boyunca bir kez açan çiçeği, tarçın, karanfil, zencefil, rezene, kakule, portakal kabuğu ve böğürtlen yaprağının karışımlarından oluşan Aloe Blossam Herbal Tea çayıyla eşsiz bir güzellik sunmaktadır. Düşük kalorili ve kafeinsizdir. Sakinleştirici, yaşıştırıcı ve dinlendirici bir özelliğe sahiptir. Böbreklerin daha hızlı çalışmasına yardımcı olur ve bu sayede toksinlerin atılmasını hızlandırır. Aloe Vera en yüksek Antioksidan özelliklere sahip, tüm meyve suları ve özlerini içeren enfes bir beslenme kaynağıdır.

Ofisimiz Forever Living Products / Bağımsız Distribütör Manager Bayram Ünlü tarafından faaliyet göstermekte ve hizmet vermektedir. Haftanın Salı ve Cuma günleri 20.00 saatinde bilgilendirme amaçlı tanıtım semineri verilmektedir.  Edremit Körfezi ve Tüm halkımızın hizmetindeyiz.

SONSUZA KADAR YAŞAYAMAZSINIZ, FAKAT SAĞLIKLI YAŞLANABİLİRSİNİZ.

NASIL YAŞLANACAĞINIZI SİZ BELİRLEYİN.

Sağlınızı Korumanız ve sağlıklı kalmanız dileğiyle Saygılar sunarım.

Türkan Özdemir Vural

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.