EDREMİT’TE KENT ESTETİĞİ GÜZELLEŞİYOR..

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE KENT ESTETİĞİ GÜZELLEŞİYOR..

 

Edremit Belediyesi, tarafından bir yandan ilçe genelinde yeşil alanlar genişletilirken diğer yandan da kent estetiğini güzelleştirici çalışmalar yapılıyor. Bu kapsamda Zeytinli Kavşağı düzenlenerek modern bir görünüme kavuşturuluyor.

 

Edremit Belediyesi’ne bağlı Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından ilçe genelinde sosyal donatı alanları genişletilirken mevcut yeşil alanlarda yeniden düzenleniyor. Bu çalışmaların yanı sıra kent estetiğini güzelleştirici çalışmalarda yapılıyor. Edremit-Çanakkale E-87 Karayolu üzerinde ki Zeytinli Köprüleri ve kavşağının çevre düzenlemesi yapılıyor. Yeşil alan düzenlemeleri yapılan köprü çevresine çim ve bitki ekimleri yapılıp “Edremit Belediyesi” yazısı yerleştirildi. İlçenin kent estetiğini daha güzel bir görünüme kavuşturmak için çalıştıklarını ifade eden Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, “Çağdaş ve modern bir kent yaratma hedefi doğrultusunda bir yandan sorunları çözerken diğer yandan da ilçemize daha estetik bir yapı kazandırmak için ekiplerimizin çalışması devam ediyor. Bu doğrultuda her gün yüzlerce aracın geçiş yaptığı Zeytinli kavşağında gerekli düzenlemeleri yapıyoruz” dedi.

 

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.