Öğrencilerin öğlen yemeğindeki adresi; ÇETİN EV YEMEKLERİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Öğrencilerin öğlen yemeğindeki adresi;  ÇETİN EV YEMEKLERİ

 

 

Çetin Ev yemekleri Edremit’te öğrencilerin uğrak yeri oldu.

Edremit Kız Meslek Lisesi karşısındaki ara sokakta öğrenci ve esnafa hizmet veren Çetin Ev yemekleri ucuz ve sağlıklı ürünleri ile beğeni topluyor.

Altı yıldır Tabldot yemek sektöründe çalıştıklarını söyleyen işletmeciler Mukaddes Aktaş ve Emine Çetin;”Ekim 2015 tarihinden beri bu adreste hem öğrencilere hem de esnaflarımıza hizmet veriyoruz Hijyen ve temizliği ön planda tutarak müşterilerimize ucuz maliyetle sağlıklı ev yemekleri sunuyoruz. Kurumsal firmalara da tabldot hizmetimiz vardır. Battal Bey çiğ köfte bayisiyiz.  5 personelle Edremitlilere hizmet vermeye çalışıyoruz.” Diye konuştular.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.