BOCCE KURSİYERLERİNDEN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜNE ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BOCCE KURSİYERLERİNDEN HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRÜNE ZİYARET

Burhaniye Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde Bocce kurslarına kayılan öğrencilerin bir kısmı Halk Eğitim Merkezi Müdürünü ziyaret etti. Sene başından beri yapılan kurslarda kursları ziyarete gelen Halk Eğitimi Müdürüne bu kez sporcular ziyarette bulundular.

Halk  Eğitim Müdürü Zehra Demirkıran Kılınç’ın sıcak karşılamasıyla karşılanan sporcular aynı zamanda Mesleki Eğitim Merkezi Müdürü Gülhan Kuştutan tarafından da ağırlandı.

Bu faaliyetlerin öncelikle spor kişilerin kendine olan güvenlerinin artması,sosyalleşmeleri  anlamında katkı sunduğu ;başarının ise daha sonra beklendiği ifade edildi.

Ziyaretçi sporculara ikramlar yapıldıktan sonra iyi çalışmalar dileyerek vedalaştı. Şenol Torlak

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.