Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37

BODRUM ODA ORKESTRASI AYVALIK’TA YENİ YIL KONSER VERECEK

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BODRUM ODA ORKESTRASI AYVALIK’TA YENİ YIL KONSER VERECEK

 

Ayvalık Belediyesinin ev sahipliğinde halka açık olarak düzenlenen Yeni Yıl Konseri 27 Aralık 2015 Pazar günü,  Saat 20.00’de Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Bodrum Oda Orkestrası; Kültür ve Turizm Bakanlığı Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü’nün katkılarıyla ve Ayvalık Belediyesi’nin ev sahipliğinde Ayvalık’ta “Yeni Yıl Konseri” verecek. Numan Pekdemir’in sanat koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan konseri Şef Nesrin Bayramoğulları yönetecek, Altuğ Dilmaç da solist olarak katılacak. Konserde Sema Korkut konzertmeister olarak görev alacak.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, Ayvalık Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan yeni yıl konserine tüm sanatseverleri davet etti.

Yeni Yıl Konseri, 27 Aralık 2015 Pazar günü, saat 20.00’de Ayvalık Belediyesi İsmet İnönü Kültür Merkezi’nde halka açık ve ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

45 kişilik kadrosuyla; 27 Aralık 2015 Pazar günü, saat 20.00’de muhteşem bir programla Ayvalıklı sanatseverlerin karşısına çıkacak olan Bodrum Oda Orkestrası, klasik müzikten Tom Jones’e kadar özellikle belleklerde yer almış melodilerden oluşan bir repertuarla sahne alacak.

İzmir Devlet Senfoni Orkestrası bünyesindeki bazı sanatçıların bir araya gelerek oluşturdukları Bodrum Oda Orkestrası’nın çalışmaları Kültür ve Turizm Bakanlığı, Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğünce de desteklenmektedir.

2008 yılında aynı zamanda Bodrum / Turgutreis’li olan İzmir Devlet Senfoni Orkestrası sanatçısı Numan Pekdemir’in Sanat Koordinatörlüğünde konser çalışmalarına başlayan Bodrum Oda Orkestrası şimdiye kadar değişik kentlerde pek çok konser gerçekleştirmiştir. Daha önce Ayvalık Kültür ve Sanat Günleri’nde de sahne alan Bodrum Oda Orkestrası Güney Kore’ye de davet edilmiş ve 7 ayrı şehirde konserler vermiştir.

Yorumlar

yorum


Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /home/oncekorf/public_html/wp-content/plugins/wordpress-mobile-pack/frontend/sections/show-rel.php on line 37
Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.
sanik haber