EDREMİT BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞMALAR DURMUYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT BELEDİYESİ’NDE ÇALIŞMALAR DURMUYOR

 

Edremit’in Akçay Caddesi’nde yol yapım çalışmasının tamamlanmasıyla Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından orta refüjlerde palmiye ağacı dikim işlemleri devam ediyor.

 

Edremit Belediyesi tarafından, kentin dört bir tarafında çalışmalar tüm hızı ile devam ediyor. Cadde ve sokaklarda ki yeniden düzenlemelerin yanı sıra Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından peyzaj düzlenmeleri yapılıyor. Edremit Çanakkale yönünden girişinde otogara kadar uzanan Akçay Caddesi’nde yol yapım çalışmalarının tamamlanmasından sonra orta refüjlerde ağaç dikimi, çimlendirme ve aydınlatma sistemleri yapılıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü yetkilileri yeniden düzenlemesi tamamlanan yolların düzenlendiğini belirterek, Şehit Hamdibey Meydanı kavşağından başlayıp küçük sanayi sitesi ve Endüstri Meslek Lisesi kavşağına kadar uzanan Akçay Caddesi’nde orta refüjlere otomatik sulama sistemleri kurulduğunu, palmiye ağaçları dikilerek yeşillendirmelerin yapıldığını kaydettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da ilçenin giriş ve çıkışlarının yeniden düzenlendiğini belirterek “İlçemizi çağdaş ve modern bir kent haline getirebilmek için çalışıyoruz. Altyapı ve üstyapıda ki yol düzenlemelerinin yanı sıra peyzaj düzenlemelerine ağırlık veriyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.