KİTABININ TÜM GELİRİNİ ÇYDD’YE BAĞIŞLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KİTABININ TÜM GELİRİNİ ÇYDD’YE BAĞIŞLADI

Ayvalıklı yazar Aysel Cömert’in yazdığı Girit, Midilli ve Ayvalık mutfaklarına ait 66 yemek tarifinin yer aldığı “Cömert mutfaklar” adlı kitabın tanıtımı Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Ayvalık Şubesi Fahamet-Ali Kemal Sabuncugil Eğitim Evi’nde yapıldı.

Birbirinden lezzetli 66 Türk ve Yunan yemek tarifinin yapıldığı yemek kitabının tüm gelirini yazar Aysel Cömert, ÇYDD Ayvalık Şubesine bağışladı.Kitabın imza gününe katılan Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, kültürlerin devam etmesi adına bu tür eserlerin büyük önem taşıdığına işaret ederek; “Çağdaş Yaşamın bu güzel binasında çağdaş insanlarla böyle faydalı konu için birlikte olmak çok çok güzel bir duygu. Ayvalık’ın değerli insanlarından Aysel Cömert’in böylesine anlamlı bir girişimde bulunması güzel bir duygu. Bu kitap o kadar güzel ki okurken insanın karnı acıkıyor. Bize gelen özel misafirlerimize Ayvalık’ın mutfağını anlatan çok güzel bir yemek kitabını sunma şansını verdiğiniz için Ayvalık adına size teşekkür ediyorum. Biz Ayvalık Belediyesi olarak Ayvalık’ın tüm kültürlerini yayma hedefindeyiz. Bu kalıcı bir kitap olmuş. Teşekkür ederim” dedi.Yazar Cömert, Başkan Gençer’e yazdığı kitabı hediye ederken belediye başkanı Rahmi Gençer’de iki kitap satın alarak destek oldu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.