ÇÖPLERİMİZİ ÇÖP KONTEYNIRLARINA ATALIM!

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ÇÖPLERİMİZİ ÇÖP KONTEYNIRLARINA ATALIM!

ÇÖPLERİMİZİ ÇÖP KONTEYNIRLARINA ATALIM!

Burhaniye Belediyesi, daha temiz bir çevre için vatandaşları uyarıyor. Çöp ve kül konteynırları dışında çöpünü ve küllerini çevreye bırakan vatandaşlar adına cezai işlem uygulanacak!

Çevre temizliği için tüm vatandaşlardan duyarlı olması konusunda uyarılarda bulunan Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, çöplerin, çöp konteynırlarına atılması ricasında bulundu. Kış aylarıyla birlikte soba ve kalorifer küllerinin de çıkmasıyla birlikte, her ev ve apartmanın küllerini kapılar önüne bırakması mahalle ve sokaklarda önüne geçilemez bir çevre kirliliği oluşturduğunu belirten Burhaniye Belediyesi yetkilileri, çöplerin, çevrelerinde bulunan çöp konteynırlarına, küllerin ise küller için ayrılmış konteynırlara atılmasını rica etti. Gece gündüz çalışarak daha temiz bir Burhaniye için ter döken Burhaniye Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü çevreye gelişi güzel bırakılmış çöpler konusunda vatandaşları duyarlılığa davet etti. Gelecek nesillere daha temiz bir çevreyi el birliği ile bırakabiliriz diyen Burhaniye Belediyesi yetkilileri çöplerini ve küllerini evlerinin önüne veya gelişi güzel bir yere bırakan kişi veya kişiler hakkında cezai yaptırım uygulanacağı uyarısında bulundu.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.