" />
USD
3,6651
EURO
4,3272
ALTIN
150,9528

EDREMİT’TE RÖLYEF SERGİ AÇILIŞI YAPILDI..

  Meral Özsoy’un “Geçmişten Geleceğe Rölyef” sergisi Edremit Belediye Başkan Vekili Fahri Yaşar ve Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’ın katılımlarıyla açıldı.   Edremit Belediye Başkan Vekili Fahri Yaşar, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve davetlilerin katıldığı Meral Ersoy’un “Geçmişten Geleceğe Rölyef” adlı sergisinde sanatçının 48 adet eseri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Eserlerin sahibi olan Meral […]

EDREMİT’TE RÖLYEF SERGİ AÇILIŞI YAPILDI..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Meral Özsoy’un “Geçmişten Geleceğe Rölyef” sergisi Edremit Belediye Başkan Vekili Fahri Yaşar ve Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş’ın katılımlarıyla açıldı.

 

Edremit Belediye Başkan Vekili Fahri Yaşar, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş ve davetlilerin katıldığı Meral Ersoy’un “Geçmişten Geleceğe Rölyef” adlı sergisinde sanatçının 48 adet eseri sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Eserlerin sahibi olan Meral Ersoy rölyef sergisini açmanın mutluluğunu yaşadığını belirterek, başta Edremit Belediye Başkan Vekili Fahri Yaşar, Edremit Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş olmak üzere katılan ve sergide yer alan herkese teşekkür etti. Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi mezunu olan Meral Ersoy çalışma hayatını da aynı üniversite sürdürerek 1994 yılında emekliye ayrıldı. Bursa’da bulunan çeşitli yardım derneklerinde gönüllü olarak çalışan sanatçı değişik el beceri ve sanatlarına olan ilgisi nedeniyle doğadan özenle seçerek topladığı nesneleri rölyef tablolarında kullanmaya başladı. Becerilerini çeşitli natürmort, röprodüksiyon resimleri ile doğa ve portre fotoğraflarını boyutlandırıp anlam katmaya çalıştığını ifade etti. Edremit Belediye Başkan Vekili Fahri Yaşar’da Edremit Belediyesi olarak sanatsal faaliyetlere desteklerinin devam edeceğini belirterek sanatçı Meral Özsoy’u kutladı. Rölyef sergisi 31 aralık 2015 gününe kadar sanatseverlerin beğenisine sunulmaya devam edecek.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.