GÜRE MAHALLESİ’NDE KAVŞAK DÜZENLEMESİ

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

GÜRE MAHALLESİ’NDE KAVŞAK DÜZENLEMESİ

 

Edremit Belediyesi tarafından, ilçe içerisinden geçen E-87 Karayolu’nda devam eden kavşak ve refüj düzenlemelerinde sıra Güre Mahallesi’nde ki Tahtakuşlar ve Çamlıbel Kavşağı’na geldi.

Karayolları Müdürlüğü ile işbirliğine giden Edremit Belediyesi tarafından, ilçe sınırları içerisinde yer alan İzmir-Çanakkale E-87 Karayolu üzerinde ki kavşaklar yeniden düzenleniyor. Edremit’in İzmir yönünden girişinde ki kavşaktan başlayarak otogar, Endüstri Meslek Lisesi, Kadıköy, Akçay kavşaklarından sonra Güre Mahallesi’nde ki Tahtakuşlar ve Çamlıbel Mahalleri’ne bağlantıyı sağlayan kavşakta düzenleme çalışmalarına başlandı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından sürdürülen çalışmalarda öncelikle diğer kavşaklarda olduğu gibi altyapısına otomatik sulama sistemleri kurulan kavşakta bölgenin iklimine uygun bitki ve çim ekimleri ile yeşillendirmeler yapılacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, E-87 Karayolu üzerinde ki kavşakların sırası ile düzenlendiğini belirterek ilçe sınırları içerisinde ki kavşakların ve orta refüjlerin güzel bir görünüme kavuşturulacağını söyledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.