" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ÇİTLEDİK KURUYEMİŞ

Edremit’te yeni bir güç; ÇİTLEDİK KURUYEMİŞ Edremit’te yeni bir işletme daha faaliyet geçti. İşletmeciliğini Savaş Eskici’nin yaptığı Çitledik kuru yemiş işletmesini Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın yanı sıra açılışa; Beledeiye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, AKP İlçe Başkanı Metin Örkçü, Ziraat […]

ÇİTLEDİK KURUYEMİŞ
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit’te yeni bir güç;

ÇİTLEDİK KURUYEMİŞ

Edremit’te yeni bir işletme daha faaliyet geçti. İşletmeciliğini Savaş Eskici’nin yaptığı Çitledik kuru yemiş işletmesini Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka yaptı.

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve Belediye Başkanı Kamil Saka’nın yanı sıra açılışa; Beledeiye Başkan Yardımcısı Mehmet Ertaş, AKP İlçe Başkanı Metin Örkçü, Ziraat Bankası Edremit Şube Başkanı Alper Fuat Balmumcu, Ziraat bankası Edremit şubesi Girişimci Müşteri ilişkileri yetkilisi İsmail Ertan Kahraman, Ziraat Bankası Edremit şubesi Operasyon yetkilisi Onur Çakır ve çok sayıda davetli katıldı.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.