EDREMİT’TE BÜLENT ECEVİT BULVARI YENİLENİYOR

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

EDREMİT’TE BÜLENT ECEVİT BULVARI YENİLENİYOR

Edremit ilçesinde ki Bülent Ecevit Bulvarı yeniden düzenleniyor. Edremit Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından, yenileme çalışmalarına başlanılan bulvarda altyapı sistemleri yenilenip toplam 13 bin metrekare parke taş döşemesi yapılacak.

Edremit Belediyesi tarafından, ilçenin farklı mahallelerinde ki cadde ve sokaklarda yeniden düzenleme çalışmaları devam ediyor. Edremit’in İzmir yönünden ilçe merkezine kadar uzanan İstasyon Caddesi yeniden düzenlenirken bu caddeye bağlı 790. Sokağın ardından Bülent Ecevit Bulvarı’nda çalışmalara başlandı. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından öncelikle, eski asfalt zemin kaldırılırken sırası ile altyapı yağmur suyu drenaj hatları döşenip üst yapısı parke taş kaplama yapılacak. Toplam 13 bin 800 metre kare parke taş kaplaması yapılacak olan Bülent Ecevit Bulvarı yeni bir görünüme kavuşturulacak. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, Edremit’in büyüyen ve gelişen yapısının çok daha iyi hizmetleri hak ettiğini belirterek, “Vatandaşlarımızın sorun yaşamadığı modern cadde ve sokaklar yaratabilmek için çalışıyoruz. Altyapısını sağlama aldığımız cadde ve sokaklarımızı üst yapısı ile de ilçemize yakışır bir şekilde düzenliyoruz.  Eski Başbakanlarımızdan Bülent Ecevit’in adını taşıyan bulvarı adına yakışır bir şekilde yeniden düzenliyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.