" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

ŞARKILAR HÜZÜNLE DEĞİL NEŞEYLE SÖYLENSİN

  Güre Musiki Derneği coşkulu Türk sanat müziği konseri gerçekleştirdi. Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde gerçekleşen konsere ilgi yoğun oldu. Konser sunumunu Muazzez Gülek’in yaptığı konser öncesi Dernek Başkanı Süleyman Kerem yaptığı konuşmada, konukları selamlayarak sözü fazla uzatmak istemediğini şarkıların hüzünle değil neşeyle söylenmesi temennisi ile iyi seyirler diliyorum dedi   Şef Ali Osman Çakır […]

ŞARKILAR HÜZÜNLE DEĞİL NEŞEYLE SÖYLENSİN
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Güre Musiki Derneği coşkulu Türk sanat müziği konseri gerçekleştirdi.

Edremit Şükrü Tunar Kültür Merkezinde gerçekleşen konsere ilgi yoğun oldu.

Konser sunumunu Muazzez Gülek’in yaptığı konser öncesi Dernek Başkanı Süleyman Kerem yaptığı konuşmada, konukları selamlayarak sözü fazla uzatmak istemediğini şarkıların hüzünle değil neşeyle söylenmesi temennisi ile iyi seyirler diliyorum dedi

 

Şef Ali Osman Çakır eşliğinde Güre musiki derneği Tük sanat müziği korosu ve solistleri izleyenlere unutulmaz bir müzik ziyafeti çekti.

 

Güre Musiki Derneği Başkanı Süleyman Kerem Edremit Belediyesinin katkılarından dolayı Edremit Belediyesi Kent Meclisi Genel Sekreteri Metin Tuncer’e,  Dernek Yönetim kurul Üyesi Meral Terzi de Koro şefi Ali Osman Çakır’a derneğe hizmetlerinden dolayı çiçek sundular.

Konser sunumunu yapan Muazzez Gülek kapanışta;”Çok daha güzel günlerin  yaşandığı, İnsanların barış ve huzur içinde yaşadığı, insanların ülkelerini terk etmediği, Aylan bebeklerin ölmediği bir dünya dilekleri ile Şarkılar hüzünle değil neşeyle söylensin.” Diye konuştu.

 

Hüseyin EROĞLU

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.