CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’NDEN EDREMİT KAYMAKAMI ALİ SIRMALI’YA ZİYARET

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

CHP EDREMİT İLÇE ÖRGÜTÜ’NDEN EDREMİT KAYMAKAMI ALİ SIRMALI’YA ZİYARET

 

CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim kurulu üyeleri Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’ya tanışma ziyaretinde bulundular.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Edremit İlçe Örgütü’nde yeni seçilen İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim kurulu üyeleri Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’yı makamında ziyaret etti. CHP Edremit İlçe Başkanı Yusuf Sel yönetim kurulu üyelerini tanıştırarak Edremit’in çok daha iyi noktalara gelebilmesi için Cumhuriyet Halk Partisi ilçe örgütü olarak her türlü çalışmanın içerisinde yer almaya hazır olduklarını ifade etti. Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’da ziyaret nedeniyle konuklarına teşekkür ederek, yeni seçilen CHP İlçe Başkanı Yusuf Sel ve yönetim kurulunu kutlayarak başarılar diledi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.