" />
USD
3,6891
EURO
4,3436
ALTIN
151,4971

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR TKBL FEDERASYON KUPASI’NDA MÜCADELE EDECEK..

  Edremit Belediyesi Gürespor, Afyonkarahisar’da 6-10 Ocak 2016 tarihleri arasında oynanacak olan Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Sekizli Final grubunda mücadele edecek. Edremit Belediyesi Gürespor, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez organize edilen Federasyon Kupası’nın Sekizli Final grubunda mücadele edecek. 6-10 Ocak tarihleri arasında Afyonkarahisar’da oynanacak olan TKBL Federasyon Kupası Sekizli […]

EDREMİT BELEDİYESİ GÜRESPOR TKBL FEDERASYON KUPASI’NDA MÜCADELE EDECEK..
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

 

Edremit Belediyesi Gürespor, Afyonkarahisar’da 6-10 Ocak 2016 tarihleri arasında oynanacak olan Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi (TKBL) Federasyon Kupası Sekizli Final grubunda mücadele edecek.
Edremit Belediyesi Gürespor, Türkiye Basketbol Federasyonu tarafından bu yıl ilk kez organize edilen Federasyon Kupası’nın Sekizli Final grubunda mücadele edecek.

6-10 Ocak tarihleri arasında Afyonkarahisar’da oynanacak olan TKBL Federasyon Kupası Sekizli Final kura çekimi Abdi İpekçi Spor Salonu’nda gerçekleşti. Afyonkarahisar Atatürk Spor Salonu’nda oynanacak olan karşılaşmalarda Edremit Belediye Gürespor ile birlikte OGM Orman Gençlik, Nevşehir GHSİM, Mersin Basketbol, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi, Osmaniye Gençlik, Bursa Büyükşehir Belediye ve İstanbulgücü takımları mücadele edecek.

Yapılan kura çekimi sonucunda Edremit Belediyesi Gürespor TKBL Federasyon Kupası’nın ilk maçında 6 Ocak Çarşamba günü Mersin Basketbol ile karşılaşacak.

Kura çekimine Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Harun Erdenay, TBF Genel Sekreteri Celal Arısan, TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş, TBF yetkilileri, takım temsilcileri, basın mensupları ve davetlilerin katıldığı kura çekiminde Edremit Belediyesi Gürespor’u Kulüp Başkanı Ahmet Çetin temsil etti.

Açılış konuşmasını gerçekleştiren TBF Ligler Direktörü Ayhan Özgümüş kupanın prosedürü hakkında takım temsilcilerine bilgi verdikten sonra tüm ekiplere başarılar diledi. Edremit Belediyesi Gürespor Başkanı Ahmet Çetin’de ilk kez düzenlenecek olan bu organizasyonda yer alacakları için mutlu olduklarını belirterek tüm takımlara başarılar diledi.

TKBL Federasyon Kupası’nda çeyrek final eşleşmeleri şu şekilde oluştu:

6 Ocak Çarşamba

Edremit Belediyesi Gürespor – Mersin Basketbol

İstanbulgücü – Nevşehir GHSİM
7 Ocak Perşembe

OGM Orman – Bursa Büyükşehir Belediyesi

Osmaniye Gençlik – Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.