KAYMAKAM SIRMALI, TEKVANDOCULARI AĞIRLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

KAYMAKAM SIRMALI, TEKVANDOCULARI AĞIRLADI

Türkiye Tekvando Federasyonunun her yıl düzenlediği Siyah Kemer (DAN) sınavına katılan küçük tekvandocular elde ettikleri başarıların ardından öğreticileri ve aileleri ile birlikte Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı’ yı makamında ziyaret etti.
Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı öğrencilerinin elde ettikleri başarılardan dolayı tebrik ederek aynı başarıyı derslerinde de göstermelerini istedi. Küçük tekvandocuların isteklerini dinleyen Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı imkanlar doğrultusunda her türlü desteği vereceklerini belirtti. Ziyaretten memnun kalan Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı öğrencilere başarılarının devamını dileyerek bu başarının arkasında bulunan öğretmen ve aileleri de tebrik etti. (İHA)

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.