" />
USD
3,6663
EURO
4,3352
ALTIN
151,4429

BAŞKAN KAMİL SAKA, YENİ YILI ÇOCUKLARLA KARŞILADI

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni yılı bir gün önce Güre Mahallesi’ndeki Özel Gülen Güray Kütüphanesi öğrencileri ile birlikte karşıladı. Öğrencilerle birlikte pasta kesen Başkan Saka, yeni yıl hediyeleri dağıttı. Edremit’in Güre Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren Özel Gülen Güray Kütüphanesi öğrencileri yeni yılı kütüphanede düzenledikleri etkinlikle erken karşıladılar. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da çocukların etkinliklerine […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, YENİ YILI ÇOCUKLARLA KARŞILADI
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, yeni yılı bir gün önce Güre Mahallesi’ndeki Özel Gülen Güray Kütüphanesi öğrencileri ile birlikte karşıladı. Öğrencilerle birlikte pasta kesen Başkan Saka, yeni yıl hediyeleri dağıttı.

Edremit’in Güre Mahallesi’nde faaliyetlerini sürdüren Özel Gülen Güray Kütüphanesi öğrencileri yeni yılı kütüphanede düzenledikleri etkinlikle erken karşıladılar. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka da çocukların etkinliklerine katılarak yeni yıl pastasını birlikte kesti. Başkan Saka, kütüphaneye yönetimi tarafından belirlenen devamlı ve etkinliklere en yoğun katılım gösteren öğrencilere belgelerini verdi.  Başkan Saka, öğrencilerin yeni yılını kutlayarak; “2015 yılını maalesef üzücü olaylar yaşadığımız bir yıl olarak geride bıraktık. 2016 yılında acıların olmadığı şehitlerin gelmediği bir yıl olmasını diliyorum. Geleceğimiz olan sizler; ülkemize yararlı bireyler olarak yetişebilmeniz için derslerinizde başarılı, ailelerinizle birlikte sağlık ve mutluluk içerisinde bir yıl diliyorum” dedi. Özel Gülen Güray Kütüphanesi Kurucu Müdürü Nüvit Güray, Güre’de 6 yıldır faaliyetlerini sürdürdüklerini belirterek “Yeni yıl dolayısı ile öğrencilerimiz arasından kütüphane müdürümüzü belirliyoruz. 2015 yılında ki müdürümüz İbrahim Keçeli’ye teşekkür ediyoruz. 2016 yılında ki müdürümüz Duygu Yel’e başarılar diliyoruz. Kütüphanemize en devamlı ve etkinliklere en yoğun katılım gösteren öğrencilerimize teşekkür ediyoruz. Ayrıca çekiliş ile tüm öğrencilerimize yeni yıl hediyeleri veriyoruz” dedi.

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.