Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın HER ŞEY SARIKIZ MAHALLESİ İÇİN

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın  HER ŞEY SARIKIZ MAHALLESİ İÇİN

 

Akçay Sarıkız Mahallesi muhtar adayı Selim Alpaydın seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleri ile devam etti. Ekibiyle birlikte esnafın ve mahalle sakinlerinin dilek ve temennilerini aldılar.

 

Selim Alpaydın, Akçay’da yeni oluşturulacak olan Sarıkız Mahallesi için 06 Mart 2016 tarihinde yapılacak olan muhtarlık seçimine ekibiyle beraber hazır oldukların söyledi. Alpaydın, daha önce basında da görev yaptığını, sivil toplum örgütlerinde de çalıştığını bölgeyi iyi tanıdığını, bölgenin ve özellikle Muhtar adayı olduğu Akçay Sarıkız mahallesinin sorunlarını bildiğini çözüm noktasında ilgili kurumlar özelliklede Edremit Belediyesi ile koordineli çalışarak sorunların üstesinden geleceklerini vurguladı.

 

Selim Alpaydın çıktıkları bu demokratik yarışta kendisi gibi aday olan Erhan Demirel, Nuray Günaçar, Müjdat Ergüder, Muammer Ateş, Ahmet Şehrağasıoğlu ve Bektaş Çıracı ya da başarılar dileyerek Pazar günü yapılacak seçim sonucunda asıl kazananın Sarıkız Mahallesi olacağını söyledi. Her şey Sarıkız Mahallesi için dedi.

 

Hüseyin EROĞLU

 

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.