BAŞKAN GENÇER, ENGELLİLERİN, YAŞLILARIN VE HASTALAEIN YENİ YILLARINI KUTLADI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN GENÇER, ENGELLİLERİN, YAŞLILARIN VE HASTALAEIN YENİ YILLARINI KUTLADI

Ayvalık Belediye Baikanı Rahmi Gençer, eşi Yasemin Gençer, belediye başkan yardımcısı Gökay Bacan ile birlikte yeni yıl nedeni ile bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi.

Başkan Gençer ve beraberindekiler ilk olarak Ayvalık Birlik Ortopedik Engelliler Derneği İş Atölyesini ziyaret etti. Burada eğitim alan engelli ve dernek yöneticileri ile sohbet eden Gençer, mutlu yıllar diledi. Derneğe çeşitli müjdeler verdi.

Gençer daha sonra beraberindekilerle Ayvalık Belediye Yaşlı Bakımevinde kalan yaşlıları ziyaret etti. Başkan Gençer her iki ziyarette de pastayı keserek kendi elleriyle tek tek ikram etti.

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, eşi Yasemin Gençer, belediye başkan yardımcısı Gökay Bacan ve Sosyal Yardım İşleri ekibiyle birlikte Ayvalık Devlet Hastanesinde yatan hastaları ziyaret etti.

Yılbaşını gördükleri tedavi nedeniyle hastanede geçirecek 60 hastayı tek tek ziyaret ederek çeşitli hediyeler veren başkan Gençer, geçmiş olsun dileklerini sunup yeni yıllarını kutladı.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.