BAŞKAN KAMİL SAKA, CEMİL TEMEL’E EL ATTI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

BAŞKAN KAMİL SAKA, CEMİL TEMEL’E EL ATTI

Edremit’e bağlı Akçay Mahallesi’nin Cemil Temel mevkiinde ki. 401, 402, ve 403 numaralı sokaklar parke taş kaplanarak çamurdan kurtuluyor.

Edremit’e bağlı Akçay Mahallesi’nin Cemil Temel Mevkii’nde yıllardır çamur içerisinde kalan yollar parke taş kaplanıyor. Vatandaşların yazın toz, kışın çamur içerisinde kaldığı sokaklar yeniden düzenlenerek pırıl pırıl bir görünüme kavuşturuluyor. Cemil Cemel temel Mevkii’nde ki 401, 402 ve 403 numaralı sokaklarda ki parke taş kaplamaları soğuk ve yağmurlu havaya rağmen devam ediyor. 3 ayrı sokakta toplam 1200 metre kare parke taş kaplaması yapılacak. Çalışmaları yerinde inceleyip ekiplerden bilgi alan Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka, ilçede hiçbir vatandaşın çamura basmaması için çalıştıklarını belirterek, “Belirlediğimiz program dahilinde de 2016 yılında da çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz. Akçay Mahallemizde ekiplerimizin çalışmaları devam ediyor. Bu üç sokağın yenilenmesinden sonra sırası ile diğer cadde ve sokaklara geçilecek” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.