ESNAF BELEDİYE DAYANIŞMASI

Yazar Hakkında Son YazılarıAbout Haber MerkeziC.M Sanayispor’da Teknik Patron Kadir Aydemir – 22 Haziran 2016KANGREN OLMUŞ SORUNLAR ÇÖZÜLÜYOR – 21 Haziran 2016HAVRAN PAZARYERİ’NDE ” RAMAZAN BEREKETİ” – 21 Haziran 2016DENİZ KUM GÜNEŞ FESTİVALİ RENKLİ GÖRÜNTÜLERLE SON BULDU – 21 Haziran 2016BSM DE MİNİKLER SAHNEYE IŞIK SAÇTI – 21 Haziran 2016MHP’DE TÜZÜK DEĞİŞİKLİĞİ GERÇEKLEŞTİ, ZAFER MUHALİFLERİN […]

ESNAF BELEDİYE DAYANIŞMASI

Edremit ilçesinde ki Esnaf Oda Başkanları yeni yılın ilk mesai gününde Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret eti. Karşılıklı görüş alışverişinde bulunulan ziyarette uyum ve işbirliğinin 2016 yılında da devam edeceği vurgulandı.

Edremit’te ki Esnaf Odaları Başkanları Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’yı ziyaret etti. Edremit Bakkallar Odası ve Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alparslan, Berberler ve Kuaförler Odası Başkanı Erdoğan Güder, Madeni Sanatkarlar ve Elektrikçiler Odası Başkanı Hayati Seçen, Terziler ve Tuhafiyeciler Odası Başkanı Ali Madanoğlu, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Alaattin Akçeşme ve Dereli Mahallesi Muhtarı Nuri Özdemir’in de yer aldığı ziyarette yeni yıl dileklerinde bulunulup karşılıklı görüş alış verişinde bulunuldu. Oda Başkanları, Belediye Başkanı Kamil Saka ile her zaman diyalog içerisinde bulunduklarını belirterek esnafların sorunlarının çözümü desteklerinden dolayı teşekkür ettiler. Edremit Belediye Başkanı Kamil Saka’da esnaf camiasının ilçenin bel kemiği olduğun belirterek, “Her biri kendi meslek gruplarını temsile den oda başkanlarımıza ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyorum. Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanında olmaya çalışıyoruz” dedi.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.