" />
USD
3,6886
EURO
4,3432
ALTIN
151,3473

Merkezi Hastane Randevu Sistemi

Devlet hastaneleri genelde oldukça dolu olmaktadır ve çok erken saatlerde giderek sıra alıp beklemek gerekmektedir. Tabii bu sistem, randevu sistemi gelmeden önce yoğun olarak kullanılmaktaydı. Artık günümüzde merkezi randevu sistemi diye bir sistem getirildi ve artık hastaneye gitmeden birkaç gün önce randevu alabilmek mümkün olmaktadır. Bu sistem sayesinde hastanelerde saatlerce sıra beklemek geride kalmaktadır. Bu […]

Merkezi Hastane Randevu Sistemi
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Devlet hastaneleri genelde oldukça dolu olmaktadır ve çok erken saatlerde giderek sıra alıp beklemek gerekmektedir. Tabii bu sistem, randevu sistemi gelmeden önce yoğun olarak kullanılmaktaydı.
Artık günümüzde merkezi randevu sistemi diye bir sistem getirildi ve artık hastaneye gitmeden birkaç gün önce randevu alabilmek mümkün olmaktadır. Bu sistem sayesinde hastanelerde saatlerce sıra beklemek geride kalmaktadır.
Bu sistemde randevu almak için ya internete girmek gerekmekte ya da telefonla aramak gerekmektedir. Örnek vermek gerekecek olursa, randevu bölümüne mide kanseri yazılarak bölümü yazılmaktadır. Ona göre bir doktora yönlendirmektedirler.
Randevu almanın diğer bir yolu ise telefonla arayıp ili ve ilçeyi söyleyerek hangi bölüme istendiğini açıklamak ve uygun bir güne randevu oluşturmaktır.

Hastane Randevu Sistemi Kolaylıkları

Hastanelerde eski sistem ile insanlar çok fazla bekletilmekte, çok fazla sıra ve kuyruk oluşmaktaydı. Fakat bu sistem oldukça karışık ve şikayet gelen bir sistem olması nedeni ile bu sistemi yenileyerek randevulu sistem geliştirilmiştir.
Randevulu sistemde, kolayca randevu alarak günü ve saati geldiğinde hiç sıra beklemeden muayene olup çıkmak mümkün olmaktadır. Sıra bekleme derdi olmadan kısa sürede muayene olma imkanı sunmaktadır.
Bir kişide mide kanseri belirtileri ortaya çıktı ise hemen o anda hastaneye gidildiği zaman randevulu sistem sayesinde hastaneler çok fazla kalabalık olmadığından dolayı hızlı bir şekilde muayeneye alınabilmektedir.

Hastane Randevu Sistemi

Hastanelerde randevu sistemi gelmesinden bu yana hastaneler daha düzenli ve daha ferah olmaktadır. Bu nedenle hastaneye giden hastalar kendini daha kötü hissetmek yerine daha iyi hissetmektedirler.
Aynı zamanda doktorlar ve hemşireler açısından da durum aynı şekilde olmaktadır. Doktorlar ve hemşireler de oldukça ferahlama yaşamaktadırlar. Hastaların sıra kavgaları artık geride kalmıştır. Randevu sistemi ile herkes kendi saatinde muayeneye girerek kolaylıkla tedavi olmaktadır.
Hastanelerdeki randevu sisteminin kolaylıkları sayesinde mide kanseri tedavisi olacak kişi kolayca tedavisini yaptırabilmektedir. Gelen yeni sistem ile hastaneler rahatlamış ve ferahlamıştır. Bu nedenle doktorlar da daha iyi muayene yapabilmekte ve daha doğru teşhisler koyabilmektedir.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.