" />
USD
3,6737
EURO
4,3310
ALTIN
151,2935

MİNİKLER BÜYÜKLERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR.

Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakımevi haftanın bir gününde minik yürekleri ağırlıyor. Ayvalık’ta faaliyet gösteren Ayşecik Ana Okulunun dev yürekli minik öğrencileri haftanın belirli bir gününde düzenli olarak Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi’ni ziyaret ederek burada kalan büyükleriyle buluşuyorlar. Ana Okulu öğrencilerinin yaşlı bakım evi ziyaretlerinde rastgelen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, okul idarecilerine böylesine önemli bir […]

MİNİKLER BÜYÜKLERİNİ YALNIZ BIRAKMIYOR.
Yazı fontunu küçültür Yazı fontunu büyütür

Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakımevi haftanın bir gününde minik yürekleri ağırlıyor.
Ayvalık’ta faaliyet gösteren Ayşecik Ana Okulunun dev yürekli minik öğrencileri haftanın belirli bir gününde düzenli olarak Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi’ni ziyaret ederek burada kalan büyükleriyle buluşuyorlar.
Ana Okulu öğrencilerinin yaşlı bakım evi ziyaretlerinde rastgelen Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer, okul idarecilerine böylesine önemli bir konuda miniklere öncülük etmelerinden dolayı okul idareci ve öğretmenlerine teşekkür etti.
Ayvalık Belediye Başkanı Gençer, birgün herkesin yaşlanacağını ilgi ve sevgiye her şeyden daha çok ihtiyaç duyacağı günlerde bu tür ziyaretlerin büyük önem ve anlam taşıdığını kaydetti.
Her ziyaretlerinde Ayvalık Belediyesi Yaşlı Bakım Evi’nde kalan amcalarına, dedelerine hediyeler götüren minikler şarkılar seslendirerek onları neşelendiriyor.
Her hafta düzenli olarak sosyal sorumluluk projesi kapsamında ziyaret ettikleri büyüklerini ellerini öperek onları yalnız bırakmayıp her zaman yanlarında olduklarını gösteriyorlar.

Yorumlar

yorum

Gazetemiz Basın Meslek İlkelerine uymaya söz vermiştir. Köşe yazılarının ve reklamların sorumlulukları sahibine aittir.
© Tüm hakları saklıdır.